Speelschema

Speelschema

Wedstrijdschema Kabouters seizoen 2021-2022 - deel 1

Hieronder is het  (concept) wedstrijdschema te vinden voor de eerste helft van het seizoen.

      zaterdag 4 september  
9.00  - 9.45 PSV Ajax
9:45  - 10:30 Vitesse Heerenveen
10:30  - 11:15 AZ FC Groningen
11:15  - 12:00 FC Utrecht Feijenoord
12:00  - 12:45 FC den Bosch Willem II
12:45  - 13:30 Roda JC Volendam
         
      zaterdag 11 september  
9.00  - 9.45 Heerenveen PSV
9:45  - 10:30 FC Groningen Vitesse
10:30  - 11:15 Feijenoord AZ
11:15  - 12:00 Willem II FC Utrecht
12:00  - 12:45 Volendam FC den Bosch
12:45  - 13:30 Ajax Roda JC
         
      zaterdag 18 september  
9.00  - 9.45 Heerenveen Ajax
9:45  - 10:30 PSV FC Groningen
10:30  - 11:15 Vitesse Feijenoord
11:15  - 12:00 AZ Willem II
12:00  - 12:45 FC Utrecht Volendam
12:45  - 13:30 FC den Bosch Roda JC
         
      zaterdag 25 september  
9.00  - 9.45 FC Groningen Heerenveen
9:45  - 10:30 Feijenoord PSV
10:30  - 11:15 Willem II Vitesse
11:15  - 12:00 Volendam AZ
12:00  - 12:45 Roda JC FC Utrecht
12:45  - 13:30 Ajax FC den Bosch
         
      zaterdag 2 oktober  
9.00  - 9.45 FC Groningen Ajax
9:45  - 10:30 Heerenveen Feijenoord
10:30  - 11:15 PSV Willem II
11:15  - 12:00 Vitesse Volendam
12:00  - 12:45 AZ Roda JC
12:45  - 13:30 FC Utrecht FC den Bosch
         
      zaterdag 9 oktober  
9.00  - 9.45 Feijenoord FC Groningen
9:45  - 10:30 Willem II Heerenveen
10:30  - 11:15 Volendam PSV
11:15  - 12:00 Roda JC Vitesse
12:00  - 12:45 FC den Bosch AZ
12:45  - 13:30 Ajax FC Utrecht
         
   
Zaterdag 16 oktober vrij weekend ivm herfstvakantie
   
         
      zaterdag 23 oktober  
9.00  - 9.45 Feijenoord Ajax
9:45  - 10:30 FC Groningen Willem II
10:30  - 11:15 Heerenveen Volendam
11:15  - 12:00 PSV Roda JC
12:00  - 12:45 Vitesse FC den Bosch
12:45  - 13:30 AZ FC Utrecht
         
      zaterdag 30 oktober  
9.00  - 9.45 Willem II Feijenoord
9:45  - 10:30 Volendam FC Groningen
10:30  - 11:15 Roda JC Heerenveen
11:15  - 12:00 FC den Bosch PSV
12:00  - 12:45 FC Utrecht Vitesse
12:45  - 13:30 Ajax AZ
         
      zaterdag 6 november
9.00  - 9.45 Willem II Ajax
9:45  - 10:30 Feijenoord Volendam
10:30  - 11:15 FC Groningen Roda JC
11:15  - 12:00 Heerenveen FC den Bosch
12:00  - 12:45 PSV FC Utrecht
12:45  - 13:30 Vitesse AZ
         
      zaterdag 13 november  
9.00  - 9.45 Volendam Willem II
9:45  - 10:30 Roda JC Feijenoord
10:30  - 11:15 FC den Bosch FC Groningen
11:15  - 12:00 FC Utrecht Heerenveen
12:00  - 12:45 AZ PSV
12:45  - 13:30 Vitesse Ajax
         
      zaterdag 20 november  
9.00  - 9.45 Ajax Volendam
9:45  - 10:30 Willem II Roda JC
10:30  - 11:15 Feijenoord FC den Bosch
11:15  - 12:00 FC Groningen FC Utrecht
12:00  - 12:45 Heerenveen AZ
12:45  - 13:30 PSV Vitesse
         
      zaterdag 27 november  
9.00  - 9.45 Ajax PSV
9:45  - 10:30 Heerenveen Vitesse
10:30  - 11:15 FC Groningen AZ
11:15  - 12:00 Feijenoord FC Utrecht
12:00  - 12:45 Willem II FC den Bosch
12:45  - 13:30 Volendam Roda JC
         
      zaterdag 4 december  
9.00  - 9.45 PSV Heerenveen
9:45  - 10:30 Vitesse FC Groningen
10:30  - 11:15 AZ Feijenoord
11:15  - 12:00 FC Utrecht Willem II
12:00  - 12:45 FC den Bosch Volendam
12:45  - 13:30 Roda JC Ajax
         
      zaterdag 11 december  
9.00  - 9.45 Ajax Heerenveen
9:45  - 10:30 FC Groningen PSV
10:30  - 11:15 Feijenoord Vitesse
11:15  - 12:00 Willem II AZ
12:00  - 12:45 Volendam FC Utrecht
12:45  - 13:30 Roda JC FC den Bosch
         
      zaterdag 18 december  
9.00  - 9.45 Heerenveen FC Groningen
9:45  - 10:30 PSV Feijenoord
10:30  - 11:15 Vitesse Willem II
11:15  - 12:00 AZ Volendam
12:00  - 12:45 FC Utrecht Roda JC
12:45  - 13:30 FC den Bosch Ajax
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!