Contactpersonen

Contactpersonen

Voor alle vragen over voetbalgerelateerde zaken (team, indeling, trainingen, selecties etc.) neem contact op met jouw aanspreekpunt:

Voetbal Technische Zaken 

Technisch Manager VTZ Oscar van Veen voorzittertc@bfc-bussum.nl
Technisch Manager VTZ Paul Moeshart vtz.organisatie@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Senioren Kwadjo Boateng trainer.bfc1@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Bovenbouw Mathijs van den Hazel hjo.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Onderbouw Awi Mohabier hjo.onderbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Bovenbouw/senioren (JO13-JO19/senioren) Oscar van Veen voorzittertc@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Onderbouw (JO8-JO12) Paul Moeshart onderbouw@bfc-bussum.nl
Keepers coördinator Damian Ranzijn keepers@bfc-bussum.nl
Breedtecommissie Otto van der Zijden en Sebastien Tabak breedtecommissie@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator Meiden Danielle Stultiens meidenvoetbal@bfc-bussum.nl
Stadionpupillen/-kabouters/Wolven Mirjam de Jong en Cynthia Tak mini@bfc-bussum.nl
7x7 competitie Richard Spermon 7x7@bfc-bussum.nl
Woensdagmiddag trainingen Awi Mohabier woensdagmiddag@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Pedagogie Arjan Prent pedagogiek@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Innovatie (video analyse) Martijn Kroon innovatietc@bfc-bussum.nl
Seniorencommissie Henk Ruitenbeek senioren@bfc-bussum.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!