Contactpersonen

Contactpersonen

Voor alle vragen over voetbalgerelateerde zaken (team, indeling, trainingen, selecties etc.) neem contact op met jouw aanspreekpunt:

Voetbal Technische Zaken 

Technisch Manager VTZ Oscar van Veen voorzittertc@bfc-bussum.nl
Technisch Manager VTZ Severijn van der Veen vtz.organisatie@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Senioren Kwadjo Boateng trainer.bfc1@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Bovenbouw Mathijs van den Hazel hjo.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Onderbouw Awi Mohabier hjo.onderbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Bovenbouw/senioren (JO17-JO19/senioren) Oscar van Veen voorzittertc@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Middenbouw (JO13-JO16) Martijn Kroon middenbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Onderbouw (JO8-JO12) Paul Moeshart onderbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator Meiden onderbouw Dick Broer meidenvoetbal@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator Meiden bovenbouw en vrouwen Marc de Graaf meiden.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Stadionpupillen/-kabouters/Wolven Mirjam de Jong en Cynthia Tak van Rookhuijzen mini@bfc-bussum.nl
Breedtecommissie Martin Szendy, Otto van der Zijden en Sebastien Tabak breedtecommissie@bfc-bussum.nl
Coördinator 7x7 competitie Richard Spermon 7x7@bfc-bussum.nl
Woensdagmiddag trainingen  Awi Mohabier woensdagmiddag@bfc-bussum.nl
Football Academy (BFA) Joshua van Eijbergen bfa@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Pedagogie Arjan Prent pedagogiek@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Innovatie (video analyse) Martijn Kroon innovatietc@bfc-bussum.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!