Contactpersonen

Contactpersonen

Functie Naam E-mailadres
Clubmanager René de Vreeze clubmanager@bfc-bussum.nl
Ledenadministratie Elma van Leeuwen ledenadministratie@bfc-bussum.nl
Financiële administratie Monique Bridie financieleadministratie@bfc-bussum.nl
Horecamanager Jostein Ohm horeca@bfc-bussum.nl
Horecamanager Dirk-Jan Tegel horeca@bfc-bussum.nl

 

Bestuur

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter  Arne Geensen voorzitter@bfc-bussum.nl
Secretaris  Fleur Timmer secretaris@bfc-bussum.nl
Penningmeester Sander Bult penningmeester@bfc-bussum.nl
Velden & gebouwen Rob van Doorn veldengebouwen@bfc-bussum.nl
Voetbal technische zaken Gertjan van Toorn voetbalzaken@bfc-bussum.nl
Algemene zaken Anneke Frenk algemenezaken@bfc-bussum.nl

Communicatiecommissie

Functie Naam E-mailadres
Webmaster Johan Heerschop webmaster@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatie Pieter Kal communicatie@bfc-bussum.nl
Technisch webbeheer Niels Proost webmaster@bfc-bussum.nl
Vormgeving Pieter Scholtens vormgeving@bfc-bussum.nl
Nieuwsbrieven Natasja van de Berg nieuwsbrieven@bfc-bussum.nl
Coördinator Corona Coromandel Hendricks corona@bfc-bussum.nl
Social Media / Redactie VACANT  

Commerciele zaken & sponsoring

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter Patrick van Dam sponsoring@bfc-bussum.nl
  Frank Andriessen sponsoring@bfc-bussum.nl
  Danielle Stultiens sponsoring@bfc-bussum.nl
  VACANT  
  VACANT  

Velden- en onderhoudscommissie

Functie Naam E-mailadres
Groundsman Jamie den Hartog groundsman@bfc-bussum.nl
  Bram  
  Gerard de Bruin  
  Rene de Bruin  
  Nico v.d. Kieft  
  Ashraf  

Wedstrijdzaken

Functie Naam Emailadres
Algemene wedstrijdzaken Marjo de Gooijer wedstrijdzaken@bfc-bussum.nl
Veldheer (ma/di/wo/do) Johan Heerschop veldheer@bfc-bussum.nl
Veldheer (za/zo) Ed Bos veldheer@bfc-bussum.nl
Veldmaterialen Jamie den Hartog groundsman@bfc-bussum.nl

Supportersvereniging

Functie Naam E-mailadres / telefoonnummer
voorzitter Thomas Niehe supportersvereniging@bfc-bussum.nl
penningmeester Dolf van Kuler  
  Jurriën Blaauw  
  Mike Ruitenbeek  

Vertrouwenspersonen

Functie Naam E-mail
Vertrouwenspersoon Jetty Schretlen bfcvertrouwenspersoon@gmail.com
Vertrouwenspersoon Floor van de Poel bfcvertrouwenspersoon@gmail.com
Functionaris gegevensbescherming Claire Jacobs  

Commissie veiligheid

Functie Naam E-mailadres
VOG VACANT vog@bfc-bussum.nl
VOG Kitty van den Berg vog@bfc-bussum.nl
EHBO coördinator Monique Bridié  ehbo@bfc-bussum.nl
EHBO coördinator Jules The ehbo@bfc-bussum.nl
Veiligheids coördinator Andre Peters  

Kledingcommissie

Functie Naam E-mailadres
Coördinator kledingbeheer Jolanda de Cocq kledingbeheer@bfc-bussum.nl
Coördinator kledingbeheer Fabienne Barten kledingbeheer@bfc-bussum.nl
Coördinator ruilen Annemijn Smit  
Coördinator ruilen Amanda  

Evenementencommissie

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter VACANT verenigingsmanager@bfc-bussum.nl 
Secretaris VACANT verenigingsmanager@bfc-bussum.nl 

Scheidsrechterscommissie

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter VACANT scheidsrechters@bfc-bussum.nl
Coördinator Harry de Gooijer scheidsrechters@bfc-bussum.nl
  Ed Bos  
  Jeroen Versteeg  
  Mark van Dongen  
     
     

Meisjes commissie

Functie Naam E-mailadres
Voetbalcoördinator Dick Broer meidenvoetbal@bfc-bussum.nl
Bovenbouw Marc de Graaf  
Onderbouw Dick Broer  
Algemeen Tony van Waveren  
Algemeen Nienke Polk  

Toernooicommissie

Functie Naam E-mailadres
BFC Ronald Koeman Toernooi VACANT toernooien@bfc-bussum.nl
  VACANT  
  VACANT  
BFC Talent cup Oscar van Veen bfctalentcup@bfc-bussum.nl
Gooische Meisjes Toernooi VACANT gooischemeisjestoernooi@bfc-bussum.nl
  VACANT  
  VACANT  
BFC Ronald Koeman Toernooi Stadionspelers VACANT mini@bfc-bussum.nl

Kascommissie

Functie Naam E-mailadres
voorzitter Melchert Leguijt  
  Harry de Gooijer  
  Oscar van Veen  
plaats vervangend commissielid Severijn van der Veen  

Voetbal Technische Zaken

Functie Naam E-mailadres
Technisch Manager VTZ Oscar van Veen voorzittertc@bfc-bussum.nl
Technisch Manager VTZ Severijn van der Veen vtz.organisatie@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Senioren
Kwadjo Boateng trainer.bfc1@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Bovenbouw Mathijs van den Hazel hjo.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Onderbouw Awi Mohabier hjo.onderbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator
JO-Bovenbouw/senioren (JO17-JO19/senioren)
Aziz Lamalmi bovenbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator
JO-Middenbouw (JO13-JO16)
Martijn Kroon middenbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator
JO-Onderbouw (JO8-JO12)
Paul Moeshart onderbouw@bfc-bussum.nl
Breedtecommissie

Martin Szendy

Otto van der Zijden

Sebastien Tabak

breedtecommissie@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator
Meiden onderbouw
Dick Broer meidenvoetbal@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator
Meiden bovenbouw en vrouwen
Marc de Graaf meiden.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Stadionpupillen/-kabouters/Wolven

Mirjam de Jong

Cynthia Tak van Rookhuijzen

mini@bfc-bussum.nl
7x7 competitie Richard Spermon 7x7@bfc-bussum.nl
Woensdagmiddag trainingen Awi Mohabier woensdagmiddag@bfc-bussum.nl
Football Academy (BFA) Joshua van Eijbergen bfa@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Pedagogie Arjan Prent pedagogiek@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Innovatie (video analyse) Martijn Kroon innovatietc@bfc-bussum.nl
     

Horecateam

Functie Naam E-mailadres
Horecamanager Jostein Ohm horeca@bfc-bussum.nl
Horecamanager Dirk-Jan Tegel horeca@bfc-bussum.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!