Contactpersonen

Contactpersonen

Functie Naam E-mailadres
Clubmanager René de Vreeze clubmanager@bfc-bussum.nl
Ledenadministratie René de Vreeze ledenadministratie@bfc-bussum.nl
Verenigingsdiensten René de Vreeze verenigingsdienst@bfc-bussum.nl
Financiële administratie Monique Bridie financieleadministratie@bfc-bussum.nl
Horecamanager Jostein Ohm horeca@bfc-bussum.nl
Horecamanager Dirk-Jan Tegel horeca@bfc-bussum.nl

 

Bestuur

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter  Arne Geensen voorzitter@bfc-bussum.nl
Secretaris  Fleur Timmer secretaris@bfc-bussum.nl
Penningmeester Sander Bult penningmeester@bfc-bussum.nl
Velden & gebouwen Rob van Doorn veldengebouwen@bfc-bussum.nl
Voetbal technische zaken Gertjan van Toorn voetbalzaken@bfc-bussum.nl
Algemene zaken Anneke Frenk algemenezaken@bfc-bussum.nl
Communicatie Frank Körver  bestuur-communicatie@bfc-bussum.nl 
Commerciele zaken Jules Thé commercielezaken@bfc-bussum.nl 

Communicatiecommissie

Functie Naam E-mailadres
Webmaster Johan Heerschop webmaster@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatie Christien Munters communicatie@bfc-bussum.nl
Technisch webbeheer Niels Proost webmaster@bfc-bussum.nl
Vormgeving Pieter Scholtens vormgeving@bfc-bussum.nl
Nieuwsbrieven Natasja van de Berg nieuwsbrieven@bfc-bussum.nl
Coördinator Corona Coromandel Hendricks corona@bfc-bussum.nl
Social Media / Redactie VACANT  

Commerciele zaken & sponsoring

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter Patrick van Dam sponsoring@bfc-bussum.nl
  Jules Thé sponsoring@bfc-bussum.nl
  VACANT  
  VACANT  

Velden- en onderhoudscommissie

Functie Naam E-mailadres
Groundsman Jamie den Hartog groundsman@bfc-bussum.nl
  Bram  
  John  
  Asaf  

Wedstrijdzaken

Functie Naam Emailadres
Algemene wedstrijdzaken Marjo de Gooijer wedstrijdzaken@bfc-bussum.nl
Veldheer (ma/di/wo/do) Johan Heerschop veldheer@bfc-bussum.nl
Veldheer (za/zo) Eddy Bos veldheer@bfc-bussum.nl
Veldmaterialen Jamie den Hartog groundsman@bfc-bussum.nl

Supportersvereniging

Functie Naam E-mailadres / telefoonnummer
Voorzitter Thomas Niehe thomas_niehe@hotmail.com
Vice-voorzitter Jurriën Blaauw  
Penningmeester Dolf van Kuler kulervaa@xs4all.nl
Secretaris Mike Ruitenbeek  

Vertrouwenspersonen

Functie Naam E-mail
Vertrouwenspersoon Jetty Schretlen bfcvertrouwenspersoon@gmail.com
Vertrouwenspersoon Floor van de Poel bfcvertrouwenspersoon@gmail.com
Functionaris gegevensbescherming Claire Jacobs  

Commissie veiligheid

Functie Naam E-mailadres
VOG VACANT vog@bfc-bussum.nl
VOG Kitty van den Berg vog@bfc-bussum.nl
EHBO coördinator Monique Bridié  ehbo@bfc-bussum.nl
EHBO coördinator Jules Thé ehbo@bfc-bussum.nl
Veiligheids coördinator Andre Peters  

Kledingcommissie

Functie Naam E-mailadres
Coördinator kledingbeheer wedstrijdkleding
Adrie Linck
kledingbeheer@bfc-bussum.nl
Coördinator kledingbeheer trainers
Bas Jansen
trainerskleding@bfc-bussum.nl
Kledingbeheer Jolanda de Cocq kledingbeheer@bfc-bussum.nl
Ruilteam Fabienne Barten  
  Annemijn Smit  
  Amanda  

Evenementencommissie

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter VACANT clubmanager@bfc-bussum.nl 
Secretaris VACANT clubmanager@bfc-bussum.nl 

Scheidsrechterscommissie

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter VACANT scheidsrechters@bfc-bussum.nl
Coördinator Harry de Gooijer scheidsrechters@bfc-bussum.nl
Kleding & toebehoren Eddy Bos  

Meisjes commissie

Functie Naam E-mailadres
Voetbalcoördinator Dick Broer meidenvoetbal@bfc-bussum.nl
Bovenbouw Marc de Graaf  
Onderbouw Dick Broer  
Algemeen Nienke Polk  

Toernooicommissie

Functie Naam E-mailadres
BFC Ronald Koeman Toernooi VACANT toernooien@bfc-bussum.nl
  VACANT  
  VACANT  
BFC Talent cup Oscar van Veen bfctalentcup@bfc-bussum.nl
Gooische Meisjes Toernooi VACANT gooischemeisjestoernooi@bfc-bussum.nl
  VACANT  
  VACANT  
BFC Ronald Koeman Toernooi Stadionspelers VACANT mini@bfc-bussum.nl

Kascommissie

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter Severijn van der Veen  
  Pieter-Bas Mulder
 

Voetbal Technische Zaken

Functie Naam E-mailadres
Technisch Manager VTZ Oscar van Veen voorzittertc@bfc-bussum.nl
Technisch Manager VTZ Severijn van der Veen vtz.organisatie@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Senioren Kwadjo Boateng trainer.bfc1@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Bovenbouw Mathijs van den Hazel hjo.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Hoofd Opleiding Onderbouw Awi Mohabier hjo.onderbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Bovenbouw/senioren
(JO17-JO19/senioren)
Oscar van Veen bovenbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Middenbouw (JO13-JO16) Oscar van Veen bovenbouw@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator JO-Onderbouw (JO8-JO12) Paul Moeshart onderbouw@bfc-bussum.nl
Breedtecommissie Otto van der Zijden
Sebastien Tabak
breedtecommissie@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator Meiden onderbouw Dick Broer meidenvoetbal@bfc-bussum.nl
Voetbalcoördinator Meiden bovenbouw en vrouwen Marc de Graaf meiden.bovenbouw@bfc-bussum.nl
Stadionpupillen/-kabouters/Wolven Mirjam de Jong
Cynthia Tak van Rookhuijzen
mini@bfc-bussum.nl
7x7 competitie Richard Spermon 7x7@bfc-bussum.nl
Woensdagmiddag trainingen Awi Mohabier woensdagmiddag@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Pedagogie Arjan Prent pedagogiek@bfc-bussum.nl
Algemeen lid Innovatie (video analyse) Martijn Kroon innovatietc@bfc-bussum.nl
Senioren Henk Ruitenbeek senioren@bfc-bussum.nl

Horecateam

Functie Naam E-mailadres
Horecamanager Jostein Ohm horeca@bfc-bussum.nl
Horecamanager Dirk-Jan Tegel horeca@bfc-bussum.nl

Jubilarissencommissie

Functie Naam E-mailadres
Coördinator Richard Spermon jubilarissen@bfc-bussum.nl 
Coördinator Ronald Visser jubilarissen@bfc-bussum.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!