Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
10 dec 14:30 Benschop 1 BFC 1
10 dec 11:45 BOL 2 BFC 2
11 dec 12:00 BFC 2 (zon) Buitenboys sc. 6 (zon)
10 dec 12:15 BVV '31 3 BFC 3
10 dec 14:00 Graveland 's JO19-2 BFC JO19-1
10 dec 15:15 BFC JO19-2 Laren 99 sv JO19-2
10 dec 14:00 AS'80 JO18-1 BFC JO18-1
10 dec 14:15 BFC JO18-2 Wasmeer JO18-2
10 dec 11:30 NVC JO18-2 BFC JO18-3
10 dec 10:45 Hoofddorp s.v. JO17-1 BFC JO17-1
10 dec 14:15 BFC JO17-2 Waterwijk asc JO17-3
10 dec 13:15 IJsselmeervogels JO17-2 BFC JO17-3
10 dec 11:30 VVZ '49 JO17-2 BFC JO17-4
10 dec 17:00 DRC JO16-1 BFC JO16-2
10 dec 11:45 BFC JO16-3 AMVJ JO16-2
10 dec 14:00 Almere FC JO16-2 BFC JO16-4
10 dec 10:30 BFC JO15-1 AFC JO15-1
10 dec 12:00 Sporting Almere JO15-1 BFC JO15-2
10 dec 8:30 BFC JO15-3 NVC JO15-1
10 dec 13:30 BFC JO15-4 Hooglanderveen JO15-5
10 dec 15:00 Altius JO15-2 BFC JO15-5
10 dec 10:30 BFC JO14-1 AFC JO14-1
10 dec 10:45 FC Weesp JO14-1 BFC JO14-2
10 dec 16:00 BFC JO14-3 Graveland 's JO14-1
10 dec 12:00 SVM JO14-1 BFC JO14-4
10 dec 15:15 BFC JO14-5 Hoogland JO14-5
7 dec 19:00 BFC JO13-1 Houten JO13-1
10 dec 12:30 BFC JO13-2 VVZ '49 JO13-1
7 dec 18:30 Huizen JO13-1 BFC JO13-2
10 dec 9:00 FC Weesp JO13-1 BFC JO13-3
10 dec 8:30 BFC JO13-4 Forza Almere JO13-2
10 dec 9:15 NVC JO13-2 BFC JO13-5
10 dec 10:45 IJsselmeervogels JO12-1 BFC JO12-1
10 dec 10:00 CJVV JO12-1 BFC JO12-2
10 dec 12:15 BFC JO12-3 Graveland 's JO12-1
10 dec 10:00 DOB JO12-1 BFC JO12-4
10 dec 8:30 BFC JO12-5 Wasmeer JO12-3
10 dec 9:45 BFC JO11-1 Hyenas FC JO11-1
10 dec 8:30 AFC IJburg JO11-1 BFC JO11-2
10 dec 11:00 BFC JO11-3 Sporting Martinus JO11-1
10 dec 9:00 Zuidvogels HSV De JO11-2 BFC JO11-4
10 dec 12:00 Victoria JO11-4 BFC JO11-5
10 dec 9:45 BFC JO11-6 Sporting Almere JO11-2
10 dec 10:00 Huizen JO11-4 BFC JO11-7
10 dec 9:25 BFC JO10-1 WV-HEDW JO10-1
10 dec 9:00 Waterwijk asc JO10-3 BFC JO10-2
10 dec 10:15 BFC JO10-3 Wasmeer JO10-2
10 dec 8:30 Buitenboys sc. JO10-6 BFC JO10-4
10 dec 9:30 Altius JO10-3 BFC JO10-5
10 dec 9:45 WV-HEDW JO9-1 BFC JO9-1
10 dec 10:30 Abcoude fc JO9-1 BFC JO9-2
10 dec 9:25 BFC JO9-3 Waterwijk asc JO9-3
10 dec 8:30 BFC JO9-4 BVV '31 JO9-2
10 dec 10:30 Waterwijk asc JO9-5 BFC JO9-5
10 dec 8:30 BFC JO9-6 Forza Almere JO9-1
10 dec 9:25 BFC JO9-7 ASV '65 JO9-1JM
10 dec 9:00 Hooglanderveen JO8-1 BFC JO8-1
10 dec 8:30 Swift JO8-1 BFC JO8-2
10 dec 10:15 BFC JO8-3 FC Weesp JO8-1
10 dec 8:30 BFC JO8-4 Victoria JO8-3
10 dec 9:25 BFC JO8-5 Zuidvogels HSV De JO8-3
10 dec 8:30 BFC JO8-6 Altius JO8-2
10 dec 8:30 Altius JO8-4 BFC JO8-7
10 dec 12:15 BFC MO17-1 Waterwijk asc MO17-1
10 dec 15:00 CJVV MO17-2 BFC MO17-2
10 dec 10:00 WV-HEDW MO15-1 BFC MO15-1
6 dec 18:45 BFC MO15-1 Atletico Club Amsterdam MO15-1
10 dec 10:15 Buitenveldert sc. MO15-3 BFC MO15-2
10 dec 13:45 BFC MO13-1 Diemen sv. MO13-1
10 dec 12:15 BFC MO12-1 Almere FC JO12-3
10 dec 9:00 Zuidvogels HSV De JO12-3 BFC MO12-2
10 dec 11:00 BFC MO12-3 Wasmeer MO12-1
10 dec 8:30 BFC MO11-1 AS'80 JO11-7
10 dec 10:25 BFC MO10-1 Zuidvogels HSV De JO10-4
10 dec 12:15 Laren 99 sv, JO9-4JM BFC MO9-1
10 dec 10:30 FC Hilversum O23-1 BFC O23-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!