Speelschema

Speelschema

Wedstrijdschema Stadionpupillen seizoen 2020-2021 - deel 2

Hieronder is het  (concept) wedstrijdschema te vinden voor de tweede helft van het seizoen.

      Zaterdag 16 januari  
tijd van  tijd tot   team team
09:00 09:45   Brazilie Frankrijk
09:45 10:30   Glascow Rangers Borrussia Dortmund
10:30 11:15   Italie Portugal
11:15 12:00   Barcelona Bayern Munchen
12:00 12:45   Argentinie Engeland
12:45 13:30   Inter Milan Juventus
13:30 14:15   Arsenal Benfica
         
      Zaterdag 23 januari  
09:00 09:45   Inter Milan Arsenal
09:45 10:30   Engeland Portugal
10:30 11:15   Borrussia Dortmund Barcelona
11:15 12:00   Argentinie Frankrijk
12:00 12:45   Benfica Glascow Rangers
12:45 13:30   Brazilie Italie
13:30 14:15   Juventus Bayern Munchen
         
      Zaterdag 30 januari  
09:00 09:45   Arsenal Juventus
09:45 10:30   Glascow Rangers Inter Milan
10:30 11:15   Engeland Italie
11:15 12:00   Barcelona Benfica
12:00 12:45   Brazilie Argentinie
12:45 13:30   Bayern Munchen Borrussia Dortmund
13:30 14:15   Portugal Frankrijk
         
      Zaterdag 6 feruari  
09:00 09:45   Benfica Bayern Munchen
09:45 10:30   Juventus Borrussia Dortmund
10:30 11:15   Inter Milan Barcelona
11:15 12:00   Frankrijk Italie
12:00 12:45   Arsenal Glascow Rangers
12:45 13:30   Portugal Argentinie
13:30 14:15   Brazilie Engeland
         
      Zaterdag 13 februari  
09:00 09:45   Brazilie Portugal
09:45 10:30   Engeland Frankrijk
10:30 11:15   Glascow Rangers Juventus
11:15 12:00   Argentinie Italie
12:00 12:45   Barcelona Arsenal
12:45 13:30   Bayern Munchen Inter Milan
13:30 14:15   Borrussia Dortmund Benfica
         
      Zaterdag 20 februari  
09:00 09:45   Inter Milan Borrussia Dortmund
09:45 10:30   Frankrijk Brazilie
10:30 11:15   Portugal Italie
11:15 12:00   Juventus Benfica
12:00 12:45   Engeland Argentinie
12:45 13:30   Arsenal Bayern Munchen 
13:30 14:15   Glascow Rangers Barcelona
         
      Zaterdag 6 maart  
09:00 09:45   Benfica Inter Milan
09:45 10:30   Bayern Munchen Glascow Rangers
10:30 11:15   Portugal Engeland
11:15 12:00   Borrussia Dortmund Arsenal
12:00 12:45   Frankrijk Argentinie
12:45 13:30   Italie Brazilie
13:30 14:15   Barcelona Juventus
         
      Zaterdag 13 maart  
09:00 09:45   Italie Engeland
09:45 10:30   Borrussia Dortmund Glascow Rangers
10:30 11:15   Argentinie Brazilie
11:15 12:00   Bayern Munchen Barcelona
12:00 12:45   Frankrijk Portugal
12:45 13:30   Juventus Inter Milan
13:30 14:15   Benfica Arsenal
         
      Zaterdag 20 maart  
09:00 09:45   Arsenal Inter Milan
09:45 10:30   Italie Frankrijk
10:30 11:15   Barcelona Borrussia Dortmund
11:15 12:00   Argentinie Portugal
12:00 12:45   Glascow Rangers Benfica
12:45 13:30   Engeland Brazilie
13:30 14:15   Bayern Munchen Juventus
         
      Zateradg 27 maart  
09:00 09:45   Juventus Arsenal
09:45 10:30   Inter Milan Glascow Rangers
10:30 11:15   Portugal Brazilie
11:15 12:00   Benfica Barcelona
12:00 12:45   Frankrijk Engeland
12:45 13:30   Borrussia Dortmund Bayern Munchen
13:30 14:15   Italie Argentinie
         
      Zaterdag 10 april  
09:00 09:45   Bayern Munchen Benfica
09:45 10:30   Borrussia Dortmund Juventus
10:30 11:15   Barcelona Inter Milan
11:15 12:00   Brazilie Frankrijk
12:00 12:45   Glascow Rangers Arsenal
12:45 13:30   Italie Portugal
13:30 14:15   Argentinie Engeland
         
      Zaterdag 17 april  
09:00 09:45   Engeland Portugal
09:45 10:30   Argentinie Frankrijk
10:30 11:15   Juventus Glascow Rangers
11:15 12:00   Brazilie Italie
12:00 12:45   Arsenal Barcelona
12:45 13:30   Inter Milan Bayern Munchen
13:30 14:15   Benfica Borrussia Dortmund
         
      Zaterdag 24 april  
09:00 09:45   Borrussia Dortmund Inter Milan
09:45 10:30   Engeland Italie
10:30 11:15   Brazilie Argentinie
11:15 12:00   Benfica Juventus
12:00 12:45   Portugal Frankrijk
12:45 13:30   Bayern Munchen Arsenal
13:30 14:15   Barcelona Glascow Rangers
         
      Zaterdag 8 mei  
09:00 09:45   Inter Milan Benfica
09:45 10:30   Glascow Rangers Bayern Munchen
10:30 11:15   Frankrijk Italie
11:15 12:00   Arsenal Borrussia Dortmund
12:00 12:45   Portugal Argentinie
12:45 13:30   Brazilie Engeland
13:30 14:15   Juventus Barcelona
         
         
      Zaterdag 15 mei  
09:00 09:45   Brazilie Portugal
09:45 10:30   Glascow Rangers Borrussia Dortmund
10:30 11:15   Engeland Frankrijk
11:15 12:00   Barcelona Bayern Munchen
12:00 12:45   Argentinie Italie
12:45 13:30   Inter Milan Juventus
13:30 14:15   Arsenal Benfica
         
      Zaterdag 29 mei  
09:00 09:45   Inter Milan Arsenal
09:45 10:30   Frankrijk Brazilie
10:30 11:15   Borrussia Dortmund Barcelona
11:15 12:00   Portugal Italie
12:00 12:45   Benfica Glascow Rangers
12:45 13:30   Engeland Argentinie
13:30 14:15   Juventus Bayern Munchen
         
      Zaterdag 4 juni  
09:00 09:45   Arsenal Juventus
09:45 10:30   Glascow Rangers Inter Milan
10:30 11:15   Portugal Engeland
11:15 12:00   Barcelona Benfica
12:00 12:45   Frankrijk Argentinie
12:45 13:30   Bayern Munchen Borrussia Dortmund
13:30 14:15   Italie Brazilie
         
      ZONDAG 13 juni  
  zondag  13-jun eindtoernooi  

 

 

Wedstrijdschema Stadionpupillen seizoen 2020-2021 - deel 1

Hieronder is het  (concept) wedstrijdschema te vinden voor de eerste helft van het seizoen.

 

      Zaterdag 5 september          
9.00  - 9.45 Inter Milan Juventus          
09:45  - 10:30 Schalke 04 Benfica          
10:30  - 11:15 Aresnal Borrussia Dortmund          
11:15  - 12:00 Glascow Rangers Real Madrid          
12:00  - 12:45 Paris Saint Germain Bayern Munchen          
12:45  - 13:30 Barcelona Lazio Roma          
                   
      Zaterdag 12 september          
9.00  - 9.45 Benfica Inter Milan          
09:45  - 10:30 Borrussia Dortmund Schalke 04          
10:30  - 11:15 Real Madrid Arsenal          
11:15  - 12:00 Bayern Munchen Glascow Rangers          
12:00  - 12:45 Lazio Roma Paris Saint Germain          
12:45  - 13:30 Juventus Barcelona          
                   
      Zaterdag 19 september          
9.00  - 9.45 Benfica Juventus          
09:45  - 10:30 Inter Milan Borrussia Dortmund          
10:30  - 11:15 Schalke 04 Real Madrid          
11:15  - 12:00 Arsenal Bayern Munchen          
12:00  - 12:45 Glascow Rangers Lazio Roma          
12:45  - 13:30 Paris Saint Germain Barcelona          
                   
      Zaterdag  26 september          
9.00  - 9.45 Borrussia Dortmund Benfica          
09:45  - 10:30 Real Madrid Inter Milan          
10:30  - 11:15 Bayern Munchen Schalke 04          
11:15  - 12:00 Lazio Roma Arsenal          
12:00  - 12:45 Barcelona Glascow Rangers          
12:45  - 13:30 Juventus Paris Saint Germain          
                   
      Zaterdag 3 oktober            
9.00  - 9.45 Borrussia Dortmund Juventus          
09:45  - 10:30 Benfica Real Madrid          
10:30  - 11:15 Inter Milan Bayern Munchen          
11:15  - 12:00 Schalke 04 Lazio Roma          
12:00  - 12:45 Arsenal Barcelona          
12:45  - 13:30 Glascow Rngers Paris Saint Germain          
                   
Zaterdag 10 oktober vrij weekend ivm herfstvakantie          
         
           
      Zaterdag 17 oktober            
9.00  - 9.45 Real Madrid Borrussia Dortmund          
09:45  - 10:30 Bayern Munchen Benfica          
10:30  - 11:15 Lazio Roma Inter Milan          
11:15  - 12:00 Barcelona Schalke 04          
12:00  - 12:45 Paris Saint Germain Arsenal          
12:45  - 13:30 Juventus Glascow Rangers          
                   
      Zaterdag 24 oktober            
9.00  - 9.45 Real Madrid Juventus          
09:45  - 10:30 Borrussia Dortmund Bayern Munchen          
10:30  - 11:15 Benfica Lazio Roma          
11:15  - 12:00 Inter Milan Barcelona          
12:00  - 12:45 Schalke 04 Paris Saint Germain          
12:45  - 13:30 Arsenal Glascow Rangers          
                   
      Zaterdag 31 oktober            
9.00  - 9.45 Bayern Munchen Real Madrid          
09:45  - 10:30 Lazio Roma Borrussia Dortmund          
10:30  - 11:15 Barcelona Benfica          
11:15  - 12:00 Paris Saint Germain Inter Milan          
12:00  - 12:45 Glascow Rangers Schalke 04          
12:45  - 13:30 Juventus Arsenal          
                   
      Zaterdag 7 november          
9.00  - 9.45 Bayern Munchen Juventus          
09:45  - 10:30 Real Madrid Lazio Roma          
10:30  - 11:15 Borrussia Dortmund Barcelona          
11:15  - 12:00 Benfica Paris Saint Germain          
12:00  - 12:45 Inter Milan Glascow Rangers          
12:45  - 13:30 Schalke 04 Arsenal          
                   
      Zaterdag 14 november          
9.00  - 9.45 Lazio Roma Bayern Munchen          
09:45  - 10:30 Barcelona Real Madrid          
10:30  - 11:15 Paris Saint Germain Borrussia Dortmund          
11:15  - 12:00 Glascow Rangers Benfica          
12:00  - 12:45 Arsenal Inter Milan          
12:45  - 13:30 Schalke 04 Juventus          
                   
      Zaterdag 21 november          
9.00  - 9.45 Juventus Lazio Roma          
09:45  - 10:30 Bayern Munchen Barcelona          
10:30  - 11:15 Real Madrid Paris Saint Germain          
11:15  - 12:00 Borrussia Dortmund Glascow Rangers          
12:00  - 12:45 Benfica Arsenal          
12:45  - 13:30 Inter Milan  Schalke 04          
                   
      Zaterdag 28 november          
9.00  - 9.45 Juventus InterMilan          
09:45  - 10:30 Benfica Schalke 04          
10:30  - 11:15 Borrussia Dortmund Arsenal          
11:15  - 12:00 Real Madrid Glascow Rangers          
12:00  - 12:45 Bayern Munchen Paris Saint Germain          
12:45  - 13:30 Lazio Roma Barcelona          
                   
      Zaterdag 5 december            
9.00  - 9.45 Inter  Milan Benfica          
09:45  - 10:30 Schalke 04 Borrussia Dortmund          
10:30  - 11:15 Arsenal Real Madrid          
11:15  - 12:00 Glascow Rangers Bayern Munchen          
12:00  - 12:45 Paris Saint Germain Lazio Roma          
12:45  - 13:30 Barcelona Juventus          
                   
                   
      Zaterdag 12 december            
9.00  - 9.45 Juventus Benfica          
09:45  - 10:30 Borrussia Dortmund Inter Milan          
10:30  - 11:15 Real Madrid Schalke 04          
11:15  - 12:00 Bayern Munchen Arsenal          
12:00  - 12:45 Lazio Roma Glascow Rangers          
12:45  - 13:30 Barcelona  Paris Saint Germain          
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!