Teams

Teams

Team indeling Kabouters 2021-2022

Hieronder is de definitieve teamindeling voor de Kabouters te vinden voor de eerste helft van het seizoen.

 

PSV   Vitesse
   
 
Noud Nederhof  
Max Thonissen
Max Thole  
Duco van den Berg
Teun Johannisse  
Gijs van Vuuren
Pelle de Visser  
Sebas Heijnen
Ravi denHartog  
Gijs van Velzen
Benjamin Hoeke  
Lucien Kolkert
     
Coach   Coach
Roderick Thole   David van Velzen
Bram Nederhof    
     
Ajax   Heerenveen
   
 
David Beusmans  
Thijs Sikking
Floris Bouma  
Faysal Boubkar
Kick Klaasen  
Jotham Merhawi
Jan de Raaij  
Morris Peters
Reinout Petit  
Faber Hunfeld
Tjeerd Wildevuur  
Jisse van de Meer
     
Coach   Coach
Niels Douma   Tom Sikking
Hans de Raaij  
Martijn Hunfeld
     
AZ    FC Utrecht
     
Anne van Alem   Philip Kingma
Jens Otte   Fedde Bruinsma
Mees Kist   Tom Bruggink
Thijs Guijt   Max Vlaar
Nova Sophie Hoekemeijer   Joaquin Hill
Kasper Jonge Vos   Olivier Jongmans
     
Coach   Coach
Tobias Jonge Vos
  Bruinsma
Frits van Alem   Stefanie Citroen
     
FC Groningen   Feijenoord
     
Jikke Bous   Laurens Tilman
Nicolai Bultstra   Soufian el Helali
James Knoers   Casper Delhez
Max van der Linden   Maes Koster
Sill Dijkstra   Lot Koster
Bastiaan Tanis   Bjorn Mutters
     
Coach   Coach
Michiel Knoers   Martin Mutters
Meindert Dijkstra   Maarten Delhez
     
FC den Bosch   Willem II
     
Sylvijn Luijkx   Rayan Kuijpers
Joep Bogaard   Hajo Heurkens
Willem Kaasschieter   Noud Stukart
Daan de Groot   Friso Warmelink
Berend Eijsink   Beau Jansen
Benjamin Roosjen   Max Rump
     
Coach   Coach
Ilse van Andel   Warmelink
Ewout Luykx   Rogier Jansen
     
Roda JC   Volendam
     
Tibbe Rosmalen   Teun Jagersma
Tije Rademaker   Fedde Schoordijk
Thijs Flikweert   Piet Docters van Leeuwen
Philip van Roon   Dawoed Abagdiou
Adriaan Mc-Lean   ?. du Randt
Mats Poppelaars   S. van Wezel
Kaj Krake    
     
Coach   Coach
Geert van Roon   Thomas Docters van Leeuwen
Philip Mc Lean
  Micha van Wezel 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!