Teams

Teams

Team indeling Stadionpupillen 2020-2021

Hieronder is de definitieve teamindeling voor de stadionpupillen te vinden voor de eerste helft van het seizoen.

 

INTER MILAN   ARSENAL
     
Sophia Maat   Olivier Kist
Felipe Maat   Quinn Groten
Casper Vaneman   Luna Tehupuring
Sofia Romero Wortman   Pepijn Burema
Lucas Guitton   Sven Otte
Taeke de Groot    Roef van der Horst
     
Coach   Coach
Remco Maat   Lambert Buruma
Sander Kuipers   Bas Groten
     
     
GLASGOW RANGERS   BARCELONA
     
Mats van de Berg   Quin van Duivendijk
Julius Vles   Teun Kist
Pia Heurkens   Fabian Geurten
Gijs van Duivenvoorde   Feiko Wegman
Felix Kersbergen    
James Floor    
     
Coach   Coach
Tim van de Berg   Pieter Bas Geurten
Nikolaas Vles   Douwe van Duijvendijk
     
BAYERN MUNCHEN   BORRUSSIA DORTMUND
     
Tijn Leijsink   Sam Berkhout
James Ramdhani   Max Muller
Isaac Domhoff   Frits Kroner
Duco Jonker   Maurick Brouwer
Noud Kuipers   Teun de Bruin
Lucas Rao   Koen Reijntjes
     
Coach   Coach
Sylvan Jonker   Willem Kroner
Koos Leijsink    
     
BENFICA   JUVENTUS
     
Vigo van Oijen   Faas Wijnands
Ruben de Vre   Daan Walraven
Julian Posthuma   Dante Smit
Faas Asselberg   Arnoud de Kleermaker
Jacob van Lierop   Max Pronk
Loue Kessen   Bo Withaar
     
Coach   Coach
Corine van Oijen   Bas Wijnands
Martijn Posthuma   Bas Walraven 
     
LANDENTEAMS    
     
BRAZILIE   ITALIE
Sebastiaan de Jager   Lucas Delhez
Daan Ebbinkhuijsen   Abe Jagersma
Max Johannisse   Lucas Bronkhorst
Tom Vermunt   Beau Rijswijk
Jemal Burak C. Irgi   Ties Hilgers
Benjamin Jansen    
     
Coach   Coach
Niels Ebbinkhuisen   Jelle Rijswijk
Mathijs Vermunt   Olivier Bronkhorst
Michiel Johannisse   Tom Hilgers
     
     
ARGENTINIE   ENGELAND
Mick Rehe   Thomas Mulder
Yesper Masclee   Jurre Diepeveen
Cypriaan vd Felz   Diede Jorna
Daniel Obispo   Huib Warmelink
Dĺaurent Wanders   Guus Temmerman
     
Coach   Coach
Karin van Oort   Niels Diepeveen
Barry Masclee   Pieter-Bas Mulder
    Sander Temmerman
    Huib Warmelink
     
     
PORTUGAL   FRANKRIJK
Karel Houwen   Casper Veltkamp
Mats vd Meulen   Skip Wiffrie
Olivier Timmerman   Sam Ledeboer
Jurriaan Schumaker   Sven Kos
Max Meijs   Brodie Bosscher
     
Coach   Coach
Lieneke Houwen   Anne Lederboer
Martijn Schumaker   Pier Bosscher
Bob Timmerman    
Maarten Meijs    

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!