Programma

BFC SENIOREN
Datum Wedstrijd Aanv. Arbiter Opm.
HEREN
22-sep Loosdrecht 1 – BFC 1 14:30 J. Knetsch
22-sep Waterwijk 2 – BFC 2 13:00  
23-sep Batavia ’90 3 – BFC 2 11:00  
23-sep BVV 31 2 – BFC 3 12:00  
BFC vrouwen
Geen programma  
BFC 7 X 7
21-sep Ere-/Eerste Divisie
21-sep Tweede Divisie
BFC JEUGD
Datum Wedstrijd Aanv. Arbiter Opm.
JO19 (A-junioren)
22-sep Sporting 70 JO19-1 – BFC JO19-1 15:00
22-sep BFC JO19-2 – Kampong JO19-5 13:30
22-sep BFC JO19-3 – Laren 99 JO19-2 14:30
JO17 (B-junioren)
22-sep BFC JO17-1 – WV-HEDW JO17-1 (zat) 10:30 M.C. Dupuis
22-sep BFC JO17-2 – Eemnes JO17-1 12:30 R. van Rooijen
22-sep Amstelveen JO17-3 – BFC JO17-3 16:00
22-sep Almere FC JO17-3 – BFC JO17-4 09:30
22-sep BFC JO17-5 – Laren 99 JO17-3 14:45
JO14-15 (C-junioren)
22-sep BFC JO15-1 – GVVV JO15-1 10:15 A.A. Berkhout
22-sep BFC JO15-2 – Huizen JO15-2 15:30
22-sep Huizen JO15-5 – BFC JO15-4 12:30i
22-sep Spijkenisse JO14-1 – BFC JO14-1 10:50
22-sep Olympia ’25 JO14-1 – BFC JO14-2 14:30
22-sep BFC JO14-4 – Wasmeer JO14-2 08:30
22-sep BFC JO14-5 – Graveland ’s JO14-2 15:00
overige teams vrij
JO12-13 (D-pupillen)
22-sep BFC JO13-1 – Fortuna Wormerv. JO13-1 12:15
22-sep BFC JO13-2 – Zuidvogels JO13-1 13:45
22-sep BFC JO13-4 – AS 80 JO13-5 08:30
22-sep Reiger Boys JO13-2007-1 – BFC JO13-2007-1 12:30
22-sep SCH’44 JO12-1 – BFC JO12-1 11:00
22-sep Muiden JO12-1 – BFC JO12-3 10:30
22-sep Loosdrecht JO12-1 – BFC JO12-4 09:00
22-sep BFC JO12-5 – Tos Actief JO12-3 11:00
22-sep BFC JO12-6 – Graveland ’s JO12-2 08:30
overige teams vrij
Meisjes MO19-MO17-MO15-MO13-MO11-JO9
22-sep BFC MO19-1 – WV-HEDW MO19-1 12:55
22-sep Soest SO MO17-1 – BFC MO17-1 12:30
20-sep Zeeburgia MO15-1 – BFC MO15-1 19:00
22-sep BFC MO15-1 – Sporting 70 MO15-1 11:35
19-sep Maarssen MO13-1 – BFC MO13-1 18:30
22-sep Loosdrecht MO13-1 – BFC MO13-1 09:00
22-sep BFC MO11-1 – Abcoude MO11-1 12:15
22-sep BFC MO11-2 – Tos Actief MO11-2 09:45
22-sep BFC JO9-9M – IJburg AFC JO9-8M 08:30
22-sep CSW JO9-2M – BFC JO9-10M 10:00
JO10-11 (E-pupillen)
22-sep BFC JO11-1 – AFC 34 JO11-1 9:45
22-sep BFC JO11-2 – Abcoude JO11-1 8:30
22-sep BFC JO11-3 – CSW JO11-1 11:00
22-sep Zuidvogels JO11-2 – BFC JO11-4 8:30
22-sep Diemen JO11-3 – BFC JO11-5 9:00
22-sep Nederhorst JO11-1 – BFC JO11-6 10:00
22-sep Zuidvogels JO11-4 – BFC JO11-7 8:30
22-sep PVCV JO10-1 – BFC JO10-1 14:15
22-sep BFC JO10-2   vrij
22-sep NVC JO10-2 – BFC JO10-3 09:40
22-sep Waterwijk JO10-4 – BFC JO10-4 11:20
22-sep BFC JO10-5 – AS 80 JO10-4 10:15
22-sep BFC JO10-6 – Laren 99 JO10-3 9:25
22-sep BFC JO10-7 – AS 80 JO10-8 10:30
22-sep BFC JO10-8 – Zuidvogels JO10-4 8:30
22-sep AS 80 JO10-10 – BFC JO10-9 10:15
JO8-9 (F-pupillen)
22-sep BFC JO9-1 – DESTO JO9-1 12:15
22-sep BFC JO9-2 – Nieuw West United SV JO9-3 09:20
22-sep BFC JO9-3 – FC Weesp JO9-2 08:30
22-sep AFC Quick 1890 JO9-2 – BFC JO9-4 08:30
22-sep Nieuwland JO9-2 – BFC JO9-5 08:30
22-sep Sporting Almere JO9-4 – BFC JO9-6 08:30
programma Olympia ’25 JO9-3 – BFC JO9-7 08:30
22-sep PVCV JO8-1 – BFC JO8-1 09:40
22-sep Sporting Martinus JO8-2 – BFC JO8-2 09:30
22-sep Waterwijk JO8-4 – BFC JO8-3 09:00
22-sep BVV 31 JO8-1 – BFC JO8-4 09:00
22-sep BFC JO8-5 – Dijk De JO8-7 09:25
22-sep BFC JO8-6 – Laren 99 JO8-3 10:25
22-sep BFC JO8-7 – Forza Almere JO8-1 10:20
22-sep BFC JO8-8 – Graveland ’s JO8-3 09:35
Stadionpupillen
 programma
Kabouters
programma