Programma

BFC SENIOREN
Datum Wedstrijd Aanv. Arbiter Opm.
HEREN
17-nov BFC 1 – IJFC 1 15:15 T. Smit
17-nov BFC 2 – IJsselmeervogels 3 12:45  
18-nov BFC 2 – Waterwijk 4 12:00  
18-nov BFC 3 – VVZA 3 12:00  
BFC vrouwen
18-nov BFC VR1 vrij  
17-nov BFC VR35+1 – GeuzenM’meer VR35+1 16:15  
BFC 7 X 7
geen programma
BFC JEUGD
Datum Wedstrijd Aanv. Arbiter Opm.
JO19 (A-junioren)
17-nov BFC JO19-1 – SDO JO19-1 13:05 Y. el Ouartasy
17-nov Delta Sports JO19-4 – BFC JO19-2 12:45
17-nov Huizen JO19-3 – BFC JO19-3 12:30
JO17 (B-junioren)
17-nov Hoofddorp s.v. JO17-1 – BFC JO17-1 11:30 G.C. Dorrestijn
17-nov Zuidvogels JO17-1 – BFC JO17-2 12:15 G.A.E. Christiaans
17-nov AMVJ JO17-1 – BFC JO17-3 11:00
17-nov BFC JO17-4 – Forza Almere JO17-3 15:05
17-nov Graveland ’s JO17-3 – BFC JO17-5 13:15
JO14-15 (C-junioren)
17-nov DVS’33 Ermelo JO15-1 – BFC JO15-1 10:30 K. de Vries
17-nov BVV 31 JO15-1 – BFC JO15-2 10:30
17-nov BFC JO15-3 – Zuidvogels JO15-2 13:30
17-nov BFC JO15-4 – Graveland ’s JO15-2 14:50
17-nov BFC JO14-1 – Jonathan JO14-1 11:15
17-nov BFC JO14-2 – Buitenboys JO14-1 14:55
17-nov BFC JO14-3 – Nieuwland JO14-1 16:20
17-nov SDO JO14-2 – BFC JO14-4 08:30
17-nov Wasmeer JO14-3 – BFC JO14-5 08:30
JO12-13 (D-pupillen)
17-nov BFC JO13-1 – Meern De JO13-1 09:45
20-nov Ajax JO13-2 – BFC JO13-1 18:30 T. Wallaart
17-nov Huizen JO13-1 – BFC JO13-2 11:00
17-nov Waterwijk JO13-4 – BFC JO13-3 11:00
17-nov BFC JO13-4 – BVV 31 JO13-3 12:15
17-nov BFC JO13-2007-1 – Purmersteijn JO13-2007-1 11:00
17-nov BFC JO12-1 – Laren 99 JO12-1 12:15
17-nov BFC JO12-2 – Buitenboys JO12-2 09:45
14-nov BFC JO12-3 – Buitenboys JO12-6 17:45
17-nov BFC JO12-3 – Altius JO12-3 11:00
17-nov BFC JO12-4 – Baarn sv JO12-1 11:00
17-nov Arsenal ASV JO12-3 – BFC JO12-5 09:45
17-nov BFC JO12-6 – Altius JO12-4 12:15
Meisjes MO19-MO17-MO15-MO13-MO11-JO9
17-nov Buitenboys MO19-1 – BFC MO19-1 15:15
17-nov BFC MO17-1 – IJsselmeervogels MO17-1 13:30
17-nov Houten MO15-1 – BFC MO15-1 12:45
17-nov Abcoude MO15-1 – BFC MO15-2 13:30
17-nov BFC MO13-1 – Hooglanderveen MO13-3 09:45
17-nov BFC MO13-2 – Gooi ’t sc MO13-2 08:30
17-nov Eemnes MO11-1 – BFC MO11-1 08:30
17-nov Diemen MO11-2 – BFC MO11-2 10:30
17-nov Almere FC, JO9-7M – BFC JO9-9M 09:00
17-nov BFC JO9-10M – Hooglanderveen JO9-10M 08:30
JO10-11 (E-pupillen)
17-nov Jonathan JO11-1 – BFC JO11-1 11:30
17-nov Huizen JO11-1 – BFC JO11-2 10:30
17-nov Olympia ’25 JO11-1 – BFC JO11-3 10:15
17-nov Altius JO11-4 – BFC JO11-4 8:30
17-nov BFC JO11-5 – Meer de JO11-3 8:30
17-nov BFC JO11-6 – Buitenboys JO11-6 9:45
17-nov BFC JO11-7 – AS 80 JO11-6 8:30
17-nov BFC JO10-1 – VVIJ JO10-1 9:20
17-nov BFC JO10-2 – Waterwijk JO10-1 10:10
17-nov BFC JO10-3 – Altius JO10-2 11:00
17-nov BFC JO10-4 vrij
17-nov Graveland ’s JO10-2 – BFC JO10-5 9:00
17-nov Loosdrecht JO10-2 – BFC JO10-6 9:00
17-nov Eemnes JO10-3 – BFC JO10-7 9:35
17-nov Almere FC JO10-3 – BFC JO10-8 10:00
17-nov BFC JO10-9 – Olympia ’25 JO10-4 10:20
JO8-9 (F-pupillen)
17-nov Meern De JO9-1 – BFC JO9-1 09:35
17-nov Victoria JO9-1 – BFC JO9-2 09:30
17-nov Laren 99 JO9-3 – BFC JO9-3 09:30
17-nov BFC JO9-4 – Zuidvogels JO9-2 10:10
17-nov BFC JO9-5 – VOP JO9-4 08:30
17-nov BFC JO9-6 – Dijk De JO9-3 09:20
17-nov BFC JO9-7 – AS 80 JO9-6 08:30
17-nov BFC JO8-1 – UVV JO8-1 09:20
17-nov BFC JO8-2 – SDZ JO8-2 09:20
17-nov BFC JO8-3 – Abcoude JO8-3 08:30
17-nov BFC JO8-4 – Almere FC JO8-2 10:10
17-nov Muiderberg JO8-1 – BFC JO8-5 11:00
17-nov Laren 99 JO8-4 – BFC JO8-6 12:00
17-nov Victoria JO8-7 – BFC JO8-7 08:30
17-nov SDO JO8-3 – BFC JO8-8 08:30

 

Stadionpupillen
programma
Kabouters
programma