Word jij de volgende Björn Kuipers?

Vroeger wilde iedereen topvoetballer worden. Tegenwoordig ook steeds vaker scheidsrechter. Zo stijgt het aantal tieners op de scheidsrechter opleiding van de KNVB. Onlangs stond hierover nog een artikel in de Telegraaf (zie hieronder).

Ook bij BFC zien we af en toe dat onze jeugd een wedstrijd wil fluiten. Dat kan echter veel vaker. We roepen al onze spelers dan ook op om regelmatig een wedstrijd te fluiten. Het is niet alleen leuk maar ook leerzaam. Bovendien zie je het voetbal eens vanaf de andere kant.

Wat is er leuk aan scheidsrechter zijn?

Als scheidsrechter kun je de regels, normen en waarden al vanaf de pupillen toepassen op het veld, zodat de spelers van jongs af aan leren dat een overtreding niet nodig is en wordt bestraft.

Een goed scheidsrechter leidt de wedstrijd, hoort en ziet alles en fluit op het juiste moment. Hierdoor zorg je ervoor dat de wedstrijd leuk en ontspannen verloopt.

Interesse?

Stuur dan een mail naar Dick Visser via visserd@ziggo.nl.

JongeScheidsrechters_Telegraaf_20102014