Voorlopige teamindelingen meisjes

Voor het seizoen 2013-2014 zijn de voorlopige teamindelingen voor de meisjes vastgesteld. Net als voorgaande jaren is ook deze indeling met de grootst mogelijke zorgvuldigheid tot stand gekomen.

De samenstelling van de voorlopige teams kan in het begin van het seizoen nog worden gewijzigd.  Dit heeft te maken met dispensatie-aanvragen bij de KNVB en de in- en uitstroom van meisjes gedurende de zomervakantie.

Hieronder de voorlopige teamindelingen van de Meisjes A t/m F.

MA1
Dekker,   Cecile
Gashi,   Merita
Grob, Sandra
Lambriex, Jikke
Oosterlaak,   Shelley
Peters,   Isabeau
Pronk, Renske
Riemsdijk,   Wendel van
Ruitenbeek,   Nancy
Scherpenisse,   Gwendolijn
Tönis,   Emma
Westland,   Suzanne
Zutphen,   Robin van
MB1
Bakker, Loïs
Blokbergen,   Randhi
Gent, Alisa   van
Jong, Jet de
Joosten,   Florine
Mannen,   Jessica van der
Mark, Anoek   van der
Mulder, Gijsje
Oranje,   Jasmijn
Priester,   Juul
Rijnbergen,   Malou
Rosenberg,   Sofie
Schroeijers,   Do
Silva Curiel,   Ghong da
Woerkom,   Isabel van
MB2
Doorn, Britt   van
Boakye, Sarah
Drent,   Tirza
Gorter, Joosje
Herber, Eline
Hermans, Gwen
Kemp, Imme van   de
Koopmanschap,   Anouk,
Kruidenberg ,   Madelief
Kruijswijk,   Inez
Lambalgen,   Silvana van
Luif, Noëlle
Rep, Bibian
Schippers, Emma
Steijn,   Francien van
Weerdt,   Tessel de
MC1
Brandau, Roos
Dalen, Imke   van
Kappetein,   Leonie
Knaap, Jasmijn   van der
Middelberg,   Lotte
Otten,   Bloem
Overeem, Lara
Peters,   Juliette
Peters,   Melissa
Ranitz, Dewi   de
Stam, Susanna
Steensma,   Menthe
Trommel, Jip   van
Verkouw,   Florien
Vesters, Fenna
Vries, Linde   de
MC2
Baak, Anna
Broek, Floor   van den
Carson, Menthe
Eckhart, Inge
Herber, Puck
Hoelscher,   Lara
Kamstra, Iris
Leeuw, Roos de
Linschoten,   Lieke van
Maas,   Teuntje
Rek, Marije,   de
Schuurbiers,   Sara
Tegel,   Emma
Trommel, Roos
Vries, Joanna   de
Waterreus,   Daantje
MD1
Bachiri,   Dounia el
Bachiri,   Souraya el
Bosch, Babine   ten
Cohen., Sophie
Demmer, Soraya
Glashouwer,   Fleur
Jansen, Mee
Lommen, Bodil
Silva Curiel,   Hualing da
Slootbeek,   Inge,
Teeling, Eva
Vinke,   Marilotte
Vries, Dente   de
Waveren,   Floor van
MD2
Bijleveld, Josephine
Eldijk, Aimé   van
Everdingen,   Chantal van
Hermsen, Britt
Klooster,   Janne van ‘t
Koenders, Zoe
Kroes, Noa
Lommen,   Babette
Makaske,   Simone,
Mulder, Jip
Rijnvis, Julie
Robertson,   Madeleine
Spierings,   Lily
Steinhart,   Giulia
Veenhuizen,   Anne
MD3
Boer, Fabiene   de
Bruin, Lorena   de
Bruijn, Femke   de
Jansen, Nina
Jansen, Lilly
Kloosterman,   Ilse
Koene, Pien
Monchy,   Charlotte de
Ruth, Famke   van
Schaftenaar,   Laurena
Scheepe,   Lotte,
Scherpenzeel,   Yara
Verhoeff,   Belle
ME1
IJssel, Elisa,   van den
Joesten, Elle
Kraaij, Fenne
Muller, Lynn
Olff, Sarah
Paridon,   Jasmin, van
Perquin, Roos
Planken,   Danique
Soussi,   Miryam
ME2
Baars, Ted,
Ernst, Melanie
Horvat, Romy
Penraat,   Janiek
Raes, Anna
Rahmoun, Nasma
Robertson, Isobel
Waterreus,   Tara
MF1
Bloem, Louise
Moll,   Femke
Gasman, Naomi
Giel, Lise
Graaf, Lizzy de
Heisteeg,   Philine,  van der
Mulder, Lis
Vignaux,   Meriam
Vries,   Marieke de
MF2
Aerden,   Josephine
Berten, Luna
Foulon,   Sarenda
Hoogdalem,   Julia van
Leyen, Irene   van
Meijer, Eva
Rosmalen, Esmé   van
Schaftenaar,   Fabienne
Vries, Eva de
Vroom, Eva   de