Teamindelingen E en F

Voor het seizoen 2012-2013 zijn de teamindelingen voor de F- en
E-pupillen vastgesteld. Net als voorgaande jaren is ook deze indeling met de grootst
mogelijke zorgvuldigheid tot stand gekomen. De indeling van de selectieteams is
gebaseerd op observaties gedurende het seizoen en de observaties van minimaal 4
trainers tijdens de selectietrainingen. Check regelmatig of er aanpassingen zijn!

Voetbalzaken BFC

 

E-Top E2
Trainer: Martijn Jagersma
Leider: A. v/d Linden 
Leiders:
P.v.d.Knaap              D.Kreuning
Mika Mulder (k) Danny Kreuning (k)
Ryan Flamingo Finn Knaap, van der
Thomas Kamstra Ruben Molenaars
Eelco Mostert Jonas Monchy, de
Diederik Kessels Vincent Wiegmans
Justine Brandau Diederik Spaans
Michael Boakye Danko Szendy
Thimo Thiel, van der Mano  Veldt
Quinten Brandau Justus Spaendonck, van
Quinten Kellerman  
Camile Steensma
 
E3 E4
Leiders:
P.Kruijer M.Roest Leiders: G.Cartigny               A.Prent
Johan Wiersma Sam Altena
Koen Bethe Jan Beukers
Storm Brinkhuis (k) Felipe Cartigny
Juriaan Hollander Lukas Dupuits
Jesse Kruijer Bram Middelburg
Hicham Almakroudi Melle Muller
Sem Koekkoek Fjodor Prent
Maarten Roest Michiel Gebbink
Levi Kroon Martijn Mostert (k)
       

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

E5   E6
Leiders: H. Bloemendaal
A. van Wylick
J. Jansen
Leiders:   
R v/d Eijk
P Witteveen
K Ruiters
Thijs Bloemendaal (k) Teddy Comley (k)
Bernard Morsink Jay Haan, de
Bart Veen, van der Olivier Eijk, van der
Ole Klein Bog Sepp Ruiters
Floris Rietjens Gijs Brinkmann
Tom Wylick, van Derk Witteveen
Job Brink, van der Sem Veldkamp
Roemer Jansen Bram Berg, van den
Kay Hooft Graafland Roman Eldijk, van
       
E7 E8
Leiders: J.E. Scheer
A. Leffring
Leider:     Gevraagd: F Veenstra           2e leider
Victor Beeckmans (k) Gijs Olff
Ward Leffring Friso Unen, van
Jelmer Kraaij Sam Vesters
Lucas Bakker Miquel Verheijen (k)
Jonah  Polman Jules Drent
Jaro Hulst, van  Walter Hehuwat
Marwan Hammouti Max Huisman
Mohammed Majait Zeger Veenstra
Bas Tak Joek Schuur
Sweder Scheer Joep Veen v.der

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

E9 E10
Leiders: B. v/d IJssel
J. Wiemer
Leider: E Duin
    Gevraagd 2e leider
Balt Hulten, van Roemer Duin,
Anass Darkaoui Coen Ebeling Koning 
Niels Vennik Bob Gallas
Martin van den IJssel Floris Hilbrands
Gijs Soeteman Stijn Kant, van de
Jonas Rinck Ilja Killestein
Wisse Dam Isselt, van Cas Wolfs
Ype Beks Jeppe Jas
Romme Wiemer Tommy Messori
Sebastiaan Koedam Luuk  Vries, de (k)
Wanja Hurenkamp    
E11 E12
Leiders :     M Kramer
J v Eendenburg
Leiders: M. Boesewinkel
K. Temme
Abel Kramer Jamiro Boesewinkel (k)
Freek Smorenburg Reinhart Mengelberg
Stijn Willemsen Mick  Zomer
Jesse Fleischmann  Ton Looijen
Niels Vignaux Julius Montanus
Geert Vries, de Jordan Elsinga
Rogier Bierens Haan Lutijn Hogenboom
Lex Hellemons Julian Zeguers
Marnix Boerhout Boaz Kemp, van de
Yoram  Voorbij Jesse  Temme
       

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

E13
Leiders:
:
D. Lulofs
B. v Rossum
Tommy Rossum, van 
Dries Spil
Casper Tops
Sem Kersbergen
Michiel Schoonderwaldt
Ruben Hermsen
Teun  Overhaart
Siewert Lulofs
Vikas Meijer
Jan Laseur

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

F1   F2
Leiders: S.v.der Veen   Leiders: M. Szendy
P. Boots
  E.de Roover   Pyke Boots (k)
Thijs Veen, van der   Anthony Bruin, de
Boaz Kroon    Mart Sonneveld
Tijmen Crone   Ole Schothorst, van
Elias Keijer   Ivar Szendy
Alex  Tacke   Thijs Scheepe
Jack Brinkhuis (k)   Willem  Schaafsma
Pepijn Gilhuis   Sem Heerschop
Thijmen Roover, de   Simon Dingemans
 Tijn Spaendonck, van      
F3   F4
Leiders: R.P. v.d Berge    Leiders: O. van Veen
H. Frenk   T.Arts
J.Boeve
  Severijn Spaans(k)
Pascal Frenk   Daan Heijden, van der
Dries Haagsma   Darcy Urban
Noah Huisman   Elio Kroes
Olivier Land   Joris Voordouw
Sweder Berge, van den   Milan Bijlsma
Sem Doorn, van   Sebastiaan Vries, de
Rayyan Gaddari, el   Thijs  Arts
Maor Leuw   Tim Veen, van

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

F5   F6
Leiders: F Schaafsma   Leider:
S de Ridder 
R. de Groot   Gevraagd: 2e leider
Pelle Habraken (k)   Lykle Rekdal (k)
Sophie Groot, de   Olivier Koedam
Stein Bie, de   Sid Winteshoven
Wens Rupert   Mika Horvath
David  Wijnmaalen   Godert Ouwerkerk, van
Gerben  Vulpen, van   Ruben  Verheul
Jorick  Dikkenberg, v.d   Aiden Ridder, de
Rosso Jas   Jasper Knol
Jasper Schaafsma   Ravi Abdalla

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

F7   F8
Leider:         D Broedersz
M. Albers 
  Leiders:
B Lindenhovius
R Nieuwenhuis
E Mulder
Gevraagd 2e leider  
Thomas Beer, de   Benjalin Brand
Ivan Lennartz   Thom Lindenhovius
David  Zoelen, van   Lorenzo Klein
Nelson Cohen   Thomas Ehlert
Balder Rinck   Micha Mulder
Kenn Mohede   Thomas Bellaart
Nathan Rhoon, van   Chahid Hammouti
Sacha Broedersz   Axel Oostrum, van 
Mees Albers   Gio Erve, van der
         
F9   F10
Leiders: A. van Loon
H. Kraaij
  Leider:
gevraagd:
F. Schippers
2e leider
Cesar Beer, de   Roemer Steensma
Mats Kraaij   Olaf Schippers (k)
Tico Nagelkerke   Luka Derix
Luc Elema   Dean Boeijen
Lude Mast, van de  
Olivier Lingbeek   Jesse Bolhuis
Mats Lommen   Jurgen Holts
Olivier Loon, van   Nate Biesma
S  Bourass   Tristan Snijders
Philip Schaik,van (k)

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

F11   F12
Leider:
gevraagd:
M. Franken
2e leider
  Leiders: J. v. Rhee
W. Fett
Pit Nieuwdorp   Maurits Breukelen, van
Milan Koenders   Timber Fett
Naut Koning, de (k)   Balder Kikkert
Thijn Muller   Daan Rhee, van 
Martijn Neefs   Mick Vries, de
Simen Veenman   Philip Veldkamp
Liam Albers   Wessel Bruyn, de
Bela Franken   Luc Grootenhuis
Jeroen Kramer   Alex Messori
         
F13   F14
Leider: B. Kooijmans
  Leiders : M Fransen
J Baars
Wessel Vinke   Thijs Maat, van de
Finn Kuipers   David Fransen
Floris Goedkoop   Daan Gooijer
Thomas Flokstra  (k)   Max Baars
Ties Kooijmans   Jochem Fuijk
Stef Kooijmans   Coen Versteeg
Olivier Buursma   Zeb Veen,van der
Floris Kos   Finn Bronsema
Benoit Janssen   Senna Nijhof (k)
Finn Killestein   Thijn  Steenbrink

leiders aanmelden via marjodegooijer@kpnplanet.nl

F15   F16
Leiders: F. Bradfield
K. Groenendijk
  Leider: V. Braams
R. Grob
Willem Vuijst, de   Abe Eppinga
Max Bruin, de   Jordi Balk (k)
Ties Penraat   Jelte Egberts
Fabian Bradfield (k)   Philip Zimmerman
Olivier Appel   Yahia Bouni, el
Nate Biesma   Nout Schoonakker
Onno Jong, de   Winston Grob
Jelle Groenendijk   Jippe Braams
Ilias Soussi   Jens Meijer
Jonas Genugten,van   Terus Gelder, de
Max  Snell      
F17   F18
Leiders: R Arends    Leider: W. van Aerle
M. Vorst  
AlexanderJulius v. NieukerkenToorn, van   Phillipe Beuningh
Phill Fabels   Sil Hunnik, van
Levi Verwaaijen  
Johan Arends   Siemon Ernst
Tijgo Dijkstra   Jesse Beek, van
Wieger Dijkstra   Floris Aerle, van
Joost Genderen, van   Boaz Verhoeven
Tygo Vorst   Julian Middelhoek
Luke Henzen   Ties  de Koning