Teamindeling meidenteams 2015-2016

2056635Na overleg met trainers, begeleiders en binnen de commissie meisjes- en vrouwenvoetbal is de voorlopige teamindeling gereed gekomen.

Deze teamindeling is voorlopig. Er kunnen de komende weken zich nog meisjes aanmelden, waardoor verschuivingen nodig zijn.

De teamindeling is zoals gebruikelijk gebaseerd op ieders leeftijd. Voor een klein aantal meiden is dispensatie aangevraagd en een aantal meiden zijn ingedeeld bij de hogere leeftijdscategorie, maar dan wel bij teamgenoten van het seizoen 2014 – 2015. Voor zo ver mogelijk hebben we de beoogde leider(s) van de teams al vermeld.

Eind augustus verwachten we de definitieve teamindeling te kunnen publiceren.

We wensen jullie allemaal een fijne zomer toe.

Commissie meisjes- en vrouwenvoetbal

 

BFC MA1 2015-2016
Leider: Fred Jansen & Joost Oranje
BFC MB1 2015-2016
Leider: Bianca van den Berg
BFC MB2 2015-2016
Leider: Christopher Carson
Bakker, Loïs Berg, Rosemarie van den Baak, Anna
Blokbergen, Randhi Brandau, Roos Beem, Sanne van
Gent, Alisa van Dalen, Imke van (K) Berge, Bel van
Herber, Eline   (K) Kappetein, Leonie Boakye, Sarah
Jong, Jet de Middelberg, Lotte Broek, Floor van den
Joosten, Florine Otten, Bloem Carson, Menthe
Kemp, Imme van de Overeem, Lara Doorn, Britt van
Koopman, Valery Peters, Melissa Eckhart, Inge
Mannen, Jessica van der Ranitz, Dewi de Herber, Puck
Mark, Anoek van der Rooijen, Charlotte van Hermans, Gwen
Mulder, Gijsje Silva Curiel, Ghong da Kamstra, Iris
Oranje, Jasmijn Stam, Susanna Klooster, Janne van ‘t
Rek, Marije, de Steensma, Menthe Leeuw, Roos de
Rijnbergen, Malou Trommel, Jip van Linschoten, Lieke van
Schroeijers, Do Verkouw, Florien Maessen, Rosa
Woerkom, Isabel van Vesters, Fenna Spierings, Lily
Tegel, Emma
Waterreus, Daantje
BFC MC1 2015-2016
Leider: Miloud el Bachiri
BFC MC2 2015-2016
Leider: Lars Lommen
BFC MC3 2015-2016
Leider: Dick Broer
Bachiri, Dounia el Bruin, Lorena de Bachiri, Souraya el
Cohen, Sophie Eldijk, Aimé van Bekhof, Nadia
Demmer, Soraya Jansen, Lilly Broer, Stefanie
Everdingen, Chantal van Kerssens, Oyunaa Bruijn, Femke de
Jansen Schoonhoven,Catharina Koene, Pien (K) Dam, Karlijn van
Jansen, Mee Kroes, Noa Ernst, Melanie
Kloosterman, Ilse Lommen, Babette Hermsen, Britt
Kroon, Naomi Lommen, Bodil Koenders, Zoe
Laasila, Senna Scheepe, Lotte, Maren, Moos van
Lieshout, Pleun van Scherpenzeel, Yara Mark, Sanne van der
Robertson, Madeleine Vinke, Marilotte Ruth, Famke
Silva Curiel, Hualing da Vries, Dente de Steinhart, Giulia
Slootbeek, Inge, Vries, Gina de Thiers, Emma
Teeling, Eva Wallenberg, Sophia
Waveren, Floor van (K)
BFC MD1 2015-2016
Leider: Marc de Graaf & Brian Pouw
BFC MD2 2015-2016
Leider: Perry Kruijer
Baars, Ted, Barneveld, Leonie van
Geerts, Isabella Hekkenberg, Lisa
Graaf, Lizzy de Kruijer, Rosa
Hoogdalem, Julia van Pleijter, Indy
IJssel, Elisa, van den Poldermans, Emma
Joesten, Elle Raes, Anna
Kraaij, Fenne Rahmoun, Nasma
Olff, Sarah Robertson, Isobel
Paridon, Jasmin, van Rooijen, Laurin van
Pels Rijcken, Cato Ruigrok, Anna
Perquin, Roos (K) Schaafsma, Idsanne
Planken, Danique Schouten, Emma
Soussi, Miryam Tak, Rosalie
Waterreus, Tara Urban, Bo-Kiki
Urk Dam, Noa van
BFC ME1 2015-2016
Leider: Judith Williams
BFC ME2 2015-2016
Leider: Cindy Schras
BFC F19M 2015-2016
Leider: VACATURE
Bloem, Louise Aerden, Josephine Fischmann, Riva
Gasman, Naomi Bachiri, Romaissa El Foulon, Destiny
Giel, Lise (K) Berten, Luna Gasman, Chimene
Groot, Juliette de Besselink, Lieke Gehner, Bo
Leijen, Irene van Dam van Isselt, Lucie van Maters, Mila
Moll, Femke Foulon, Sarenda Rosmalen, Fenna
Mulder, Lis Heisteeg, Philine van der Schiphof, Robin
Ruiz, Diana Majait, Nada Six, Josephine
Vries, Marieke de Ruth, Tess van Swieten, Maud van
Schaftenaar, Fabienne Topma, Arielle
Schras, Romy
Soussi, Sarah