Teamindeling E-pupillen 2014/2015

Na de selectie- en schaduwteams zijn nu ook de overige (voorlopige) teamindelingen bekend. Bij de totstandkoming ervan is – voor zover mogelijk – rekening gehouden met de aangegeven wensen van huidige leiders en ouders. De komende weken zullen de coördinatoren leiders voor de verschillende teams proberen te vinden.

 

Samenstelling teams BFC E-pupillen-2014/2015
E1 (selectieteam 9×9) E2 (selectieteam 9×9) E3 (selectieteam 7×7)
Arts, Thijs Berge, Sweder van den Bie, Stijn de
Gilhuis, Pepijn Bolhuis, Jesse Bijlsma, Milan
Keijer, Elias Bruin, Anthony de Fransen, David
Kroes, Elio Dingemans, Simon Groot, Sophie, de
Kroon, Boaz (k) Messori, Alex Kooijmans, Ties
Middelburg, Bram Roover, Thijmen de Kuijpers, Finn
Spaendonck, Tijn van Schothorst, Ole van Leuw, Maor
Tacke, Alex Sordam, Jay Snell, Max (k)
Veen, Thijs van der Szendy, Ivar Vinke, Wessel
Veen, Tim van Urban, Darcy Voordouw, Joris
Vries, Sebastiaan, de Zwagerman, Jort (k)
E4 (schaduwteam) E5 (schaduwteam) E6
Boerboom, Benck Dikkenberg, Yorick van den Beer, Thomas de
Bourass, Soufian Fett, Timber Biesma, Nate
Brinkhuis, Jack (k) Flokstra, Thomas Boots, Pyke
Doorn, Sem van Goedkoop, Floris Douma, Aike
Frenk, Pascal Horvath, Mika Huisman, Noah
Heerschop, Sem Jas, Rosso (k) Mohede, Kenn
Land, Olivier Spaans, Severijn (k) Nieukerken, Alexander van
Scheepe, Thijs Vorst, Tijgo Schippers, Olaf (k)
Sonneveld, Mart Wintershoven, Sid Zoelen, David van
E7 E8 E9
Abdalla, Ravi Ehlert, Thomas (k) Barneveld, Friso van (k)
Grob, Winston Gelder, Terus de Grootenhuis, Luc
Knol, Jasper Hammouti, Chahid Janssen, Benoit
Koedam, Olivier Kraaij, Mats Killestein, Finn
Maat, Thijs van de  (k) Lingbeek, Olivier Kooijmans, Stef
Rekdal, Lykle Lommen, Mats Kos, Floris
Ridder, Aidan de Mast, Lude van der Pieterse, Milo
Verheul, Ruben Mulder, Mischa Subramanian, Kaj
Wijnmaalen, David Nagelkerke, Tico
E10 E11 E12
Brand, Benjalin Bosch, Damian van den Balk, Jordi (k)
Chahid, Mohammed (k) Bruin, Max de Egberts, Jelte
Klein, Lorenzo Ekeris, Ryan van Eppinga, Abe
Koenders, Milan (k) Groenendijk, Jelle Fuijk, Jochem
Koning, Naut de Holts, Jurgen Goos, Levi
Lindenhovius, Thom Kervezee, Joris Jong, Maarten de
Neefs, Martijn Schram, Anatin (k) Muller, Thijn
Steegers, Syd Soussi, Ilias Spekking, Jens
Veenman, Simen Steensma, Romoer Veen, Zeb van der
E13 E14 E15
Adahchor, Rida Albers, Liam Baars, Max
Beuningh, Phillippe Arends, Johan Bronsema, Finn
Bruijn, Wessel de (k) Beek, Jesse, van Custers, Floris
Cluijsenaar, Jaden Derix, Luka (k) Gooijer, Daan (k)
Ernst, Simon Kikkert, Balder Penraat, Ties
Gordeau, Justin Kramer, Jeroen Portenge, Sem
Klingelhoefer, Moritz Rosman, Finn (k) Schoonakker, Nout
Koning, Ties, de Snijders, Tristan Versteeg, Coen
Verhoeven, Boaz Vries, Mick de Wendt, Rick (k)