Teamindeling D-pupillen 2014/2015

Na de selectie- en schaduwteams zijn nu ook de overige (voorlopige) teamindelingen bekend. Bij de totstandkoming ervan is – voor zover mogelijk – rekening gehouden met de aangegeven wensen van huidige leiders en ouders. De komende weken zullen de coördinatoren leiders voor de verschillende teams proberen te vinden.

 

Samenstelling teams BFC D-pupillen-2014/2015
D1 (selectie, 2e Divisie) D2 (selectie, 1e klasse) D3 (schaduw, 2e klasse)
Beek, Bas van (k) Altena, Sam Almakroudi, Hicham
Boakye, Michael Brinkhuis, Storm (k) Berg, Bram van den
Brandau, Justine Cartigny, Felipe Beukers, Jan
Brandau, Quinten Eldijk, Roman van Dupuits, Lukas L.B.
Gebbink, Michiel Geijssen, Brasco Hooft Graafland, Kay
Kamstra, Thomas Jansen, Roemer Hurenkamp, Wanja
Kessels, Diederik Klein Bog, Ole Koekkoek, Sem
Knaap, Finn van der Messori, Tommy Kruijer, Jesse
Melsert, Wouter Molenaars, Ruben Lovers, Ive
Monchy, Jonas de Muller, Melle Morsink, Bernard
Mostert, Eelco Prent, Fjodor Mostert, Martijn (k)
Spaans, Diederik Veen, Bart van der Ruiters, Sepp
Steensma, Camile Veen, Joep van der Scheer, Sweder
Szendy, Danko Veldt, Mano Schuur, Joek
Zwagerman, Thijs Wiegmans, Vincent Thiel, Timo van der
D4 (3e klasse) D5 (3e klasse) D6 (3e klasse)
Dam, Jelle van Brinkmann, Gijs Beeckmans, Victor (k)
Duin, Roemer Dam van Isselt, Wisse van Bloemendaal, Thijs (k)
Ebeling Koning, Koen Hollander, Juriaan Boerhout, Marnix
Eijk, Olivier van der IJssel, Martin van den Elsinga, Jordan
Hehuwat, Walter Koedam, Sebastiaan Fleischmann, Jesse
Huijsen, Rik van den Leffring, Ward Haan, Jay den
Jas, Jeppe Majait, Mohamed-Ali Kemp, Boaz van de
Killestein, Ilja Oostveen, Mats van Montanus, Julius
Kreuning, Danny (k) Unen, Friso van Overhaart, Teun
Olff, Gijs Vesters, Sam Prins, Olaf
Polman, Jonah T. Vignaux, Niels Schoonderwaldt, Michiel
Tak, Bas Willemse, Stijn (k) Spil, Dries
Veldkamp, Sem Witteveen, Derk Tops, Casper
Wolfs, Cas Wylick, Tom van Zomer, Mick
D7 (4e klasse) D8 (5e klasse)
Boesewinkel, Jamiro (k) Bierens de Haan, Rogier (k)
Darkaoui, Anass Bouhdaid, Annas
Drent, Jules Buttingha-Wichers, Alex van
Gallas, Bob Hermsen, Ruben (k)
Hammouti, Marwan Looijen, Ton
Hilbrands, Floris Lulofs, Siewert
Hulten, Balt van  (k) Mol, Noah
Kraaij, Jelmer Schaaik, Bas van
Makroudi, Mohammed al Stokkum, Hidde van
Soeteman, Gijs Tap, Jarold
Vennik, Niels Viegen, Mark van
Vries, Luuk de Vries, Geert, de
Wiemer, Romme Zuthem, Ben van