Speelschema Kabouters

Zaterdag 17 september        Zaterdag 5 november
9.00  – 9.45 Ajax  – Vitesse Ajax  – Willem II
9.45  – 10.30 Willem II  – Feyenoord Vitesse  – Feyenoord
10.30  – 11.15 FC den Bosch  – Heracles FC den Bosch  – AZ
11.15  – 12.00 AZ  – Volendam Heracles  – Volendam
12.00  – 12.45 Sparta  – PSV Sparta  – NAC
12.45  – 13.30 NAC  – FC Utrecht PSV  – FC Utrecht
                 
Zaterdag 24 september Zaterdag 12 november
9.00  – 9.45 AZ  – PSV Heracles  – NAC
9.45  – 10.30 Volendam  – Sparta Sparta  – FC Utrecht
10.30  – 11.15 Ajax  – FC Utrecht Volendam  – PSV
11.15  – 12.00 Feyenoord  – NAC Willem II  – FC den Bosch
12.00  – 12.45 Willem II  – Heracles Vitesse  – AZ
12.45  – 13.30 Vitesse  – FC den Bosch Ajax  – Feyenoord
                 
Zaterdag 01 oktober Zaterdag 19 november
9.00  – 9.45 AZ  – FC Utrecht Vitesse  – NAC
9.45  – 10.30 Ajax  – PSV Heracles  – FC Utrecht
10.30  – 11.15 Feyenoord  – Sparta Willem II  – PSV
11.15  – 12.00 Willem II  – NAC FC den Bosch  – Sparta
12.00  – 12.45 FC den Bosch  – Volendam Ajax  – Volendam
12.45  – 13.30 Vitesse  – Heracles Feyenoord  – AZ
                 
Zaterdag 08 oktober Zaterdag 26 november
9.00  – 9.45 Vitesse  – Willem II Feyenoord  – FC den Bosch
9.45  – 10.30 Ajax  – FC den Bosch Heracles  – AZ
10.30  – 11.15 Feyenoord  – Heracles Volendam  – NAC
11.15  – 12.00 AZ  – Sparta Vitesse  – PSV
12.00  – 12.45 Volendam  – FC Utrecht Willem II  – FC Utrecht
12.45  – 13.30 PSV  – NAC Ajax  – Sparta
                 
Zaterdag 15 oktober Zaterdag 03 december
Herfstvakantie     Feyenoord  – Volendam
            FC den Bosch  – PSV
Willem II  – AZ
Zaterdag 22 oktober     Vitesse  – FC Utrecht
Ajax  – NAC
Herfstvakantie     Heracles  – Sparta
                 
Zaterdag 29 oktober     Zaterdag 10 december
9.00  – 9.45 FC den Bosch   FC Utrecht Heracles  – PSV
9.45  – 10.30 AZ  – NAC Vitesse  – Volendam
10.30  – 11.15 Vitesse  – Sparta FC den Bosch  – NAC
11.15  – 12.00 Ajax  – Heracles Feyenoord  – FC Utrecht
12.00  – 12.45 Feyenoord  – PSV Ajax  – AZ
12.45  – 13.30 Willem II  – Volendam Willem II  – Sparta