Oud-bestuurslid Jan de Ruiter overleden

Onlangs bereikte ons het bericht dat op 14 augustus jl. oud-bestuurslid en erelid van BFC Jan de Ruiter is overleden.

Jan de Ruiter heeft binnen BFC een groot aantal functies vervuld. Van 1969 tot 1982 maakte Jan deel uit van het BFC bestuur. Van 1969 tot 1974 was hij jeugdvoorzitter en van 1974 tot 1977 voorzitter. Jan was ook jeugdleider en trainde na zijn bestuursperiode de kabouters op woensdagmiddag.

Voor zijn verdiensten voor BFC werd Jan naast het erelidmaatschap ook 2x onderscheiden met een lidmaatschap van Verdienste.

Jan heeft in zijn jaren een grote stempel gedrukt op onze vereniging. Hij stond bekend als een ‘heer’ en werd geroemd om zijn diplomatieke kwaliteiten. Zo speelde Janeen belangrijke rol in de relatie met de externe contacten van onze vereniging, o.a. met de Gemeente Bussum.

Wij condoleren zijn familie met het verlies. Jan de Ruiter werd 85 jaar oud.

Het bestuur