Meld je aan voor een bardienst

Het nieuwe systeem bardiensten.nl is alweer enige tijd in de lucht en het inplannen van de diverse diensten verloopt boven verwachting. Helaas zijn er nog steeds leden/ouders die zich niet hebben aangemeld ondanks diverse reminders via de mail. (Zie bijgaand overzicht). Wie – om welke reden dan ook – meent geen bardienst te hoeven draaien, meldt dat per mail aan bfc.vrijwilligers@g.mail.com.

 

KNVB nummer Achternaam Voornaam
FP-YS-60J Abouazzaoui Mohammed
BC-SH-056 Aiouni Said el
FZ-CG-70K Alkharim Achmed
1000 Almakroudi Hicham
ML-CD-869 Alphen Lara van
LZ-DW-96H Andre de la Porte Ole
FM-DS-30Y Andriessen Pepijn
FS-QZ-076 Andriessen Michiel
NK-ZP-06Y Arts Thijs
MB-DP-70Z Asch van Wijck Titus van
GM-KQ-02V Azam Seyar
FS-NQ-69W Bakker Thomas de
NK-ZP-89V Balk Jordi
MJ-DB-59B Beijer Piet-Hein de
MJ-DB-59C Beijersbergen van Henegouwen Bas
FM-DS-39X Berge Matthijs van de
LW-PM-27W Berge Melcher van den
MF-GP-93V Bethe Koen
MJ-DB-69F Beukers Jan
NK-ZP-082 Beuningh Phillippe
LW-PG-04W Bie Sebastiaan de
FZ-YH-80C Bijvoet Stein
GJ-DV-682 Bilt Yosi van der
MJ-DC-52A Binkhorst Juul
MM-HH-98A Blokbergen Randhi
MF-GR-42P Boakye Michael
1010 Boer Joey
MM-ML-83P Boots Pyke
MF-DM-45G Bosman Colin
LY-ZA-192 Brakel Noortje van
MK-WN-82E Brandenburg Seke
FS- NV-213 Brassinga Marc
BB-PX-88H Bree Arjan de
MM-FJ-48R Brink Olaf van de
MM-FP-15B Brink Job van de
MM-FP-56D Broedersz Sacha
MM-FP-53L Broos Olivier
BC-SK-86G Brouwers Martin
1012 Bruijns Joske
MM-FP-65Q Bruin Anthony de
MN-WZ-799 Bucki Thomasz
FM-DW-19D Burg Jeremy van den
MJ-DD-093 Burger Laurian
NN-BB-72K Burger Derron
MJ-DD-46G Camley Teddy
MN-VJ-790 Cerezo del Pazo Sebastiaan
NK-ZQ-22B Christern Ties
MF-DV-877 Citters Daan van
MM-FP-62N Coopmans Victor
MJ-DD-77Q Damhof Stephan
MJ-DD-80W Danoesastro Jesse
MM-FP-66R Dasselaar Louis
GC-JF-46F Dekema Auke
NK-ZQ-23C Dercksen Willem
MM-ML-820 Dilaver Omer
GH-HQ-469 Doorneweerd Rick
NK-ZF-06I Doude van Troostwijk Willem
MJ-DD-84G Draisma Felix
MF-DV-763 Drent Tirza
NK-ZQ-66R Droste Maas
MJ-DD-82Q Duin Roemer
MM-GT-79Q Dupuits Lukas
GF-XG-133 Eerenberg Yannick
MP-RK-02P Eijken Kirsten van
BB-QB-95G Elballoute Nordin
MM-HC-23T Feeke Pepijn
NK-YG-87B Fett Timber
MM-HC-24T Frenk Pascal
NK-ZW-45G Fuijk Jochem
MM-HH-49W Gallas Bob
ML-CD-858 Gashi Merita
MJ-FK-22L Gasjimov Oktai
GK-JT-96I Gebbink Marnix
FZ-WH-52F Gelsdorp Hilco van
NK-ZG-22T Genderen Joost van
MM-JN-616 Gevaerts Victor
FV-XB-670 Ginneken Mathijs van
MJ-FS-10W Grob Sandra
GL-XF-48A Groeneveld Sieb
GG-KD-69V Groeningen Randy van
MG-ZW-32L Haan Just de
MJ-FX-32L Haan Jay den
BC-SL-65E Haar Jurgen van den
GJ-QN-95P Haas Nick de
FY-ZL-288 Hafeez Ramon
GJ-QQ-21F Hal Stefano van
CH-HD-71X Hartog Jamie den
FZ-YM-46L Hazel Dico van den
FV-VD-49G Heerschop Mitchel
MF-GK-36P Heijden Luca van der
MN-MD-24F Heiningen Cedric
MG-GW-065 Heringa Sijb
MF-WB-75Z Hetharia Tara
MJ-FX-30T Higler Daan
MB-NK-18Q Hollander Pierre den
LW-PS-45W Houba Mathias
MJ-FX-26M Hristova Anotoli
GF-JK-476 Huikeshoven Benjamin
LX-QL-75O Huisman Ludo
FZ-YJ-204 Hulsmann Floris
CH-KX-55F Hulst Sonny
GL-JF-31N Hulst Jan Junior
MJ-FX-27N Hulst Jaro van
MB-KJ-386 IJland Daniel
FT-VQ-39M Impellizzeri Zowie
GH-FT-13W Isaak Aron
LW-PS-46C Iseger Youp den
LZ-FL-97B Jacobs Gosse
GH-YY-734 Janse Daan
GK-JT-88H Jansen van Galen Bart
MN-KX-98M Joesten Elle
GH-FV-91U Jong Ruben de
FW-ZR-01N Kogel Aron
MJ-FX-81Z Kamstra Thomas
MJ-FX-74Z Kappetein Leonie
FG-DM-86P Kee Michel
MM-HC-442 Kempeneers Bastiaan
LW-TR-61N Kessel Jarron van
MJ-FX-796 Kikkert Jorre
FG-CJ-09C Klomp Leon
NL-BB-15V Knol Jasper
MJ-FX-774 Koekkoek Sem
FZ-YJ-547 Kommeren Ryan
ML-PR-022 Koning Benjamin de
MM-HC-82C Kools Benck
FS-LY-122 Koopman Danny
MC-GK-41O Kooy Robert van de
BB-PG-54L Koperdraad Bas
LW-PS-506 Koppers Sierk
LW-TR-62O Kort Jaap de
FV-XN-47A Korthals Roderick
MM-FJ-46P Kost Olivier
MJ-NV-525 Kraaij Jelmer
NC-HF-38N Kroon Levi
FQ-DR-464 Kuijer Wessel
MN-KD-16W Land Olivier
MF-JB-25V Leffring Ward
MM-HH-72Y Leyds Daan
NM-KD-458 Linden Lisa
MM-HH-764 Lulofs Maarten
MN-KD-050 Maanen Ties van
LZ-DX-OOT Maas Teuntje
MK-RB-43A Maathuis Dante
FM-MW-92P Mac Donald Rendell
FQ-BT-23P Majait Soufiane
FQ-DR-50B Makkinje Mitchell
MG-JR-48T Makroudi Amien
1011 Manger Cats Sterre
MM-HH-753 Mannaerts Jelle
GM-MX-68C Mannen Jessica van der
MC-GZ-52Z Marinissen Duco
MH-ZK-99V Marks Nikki
MK-KG-66T Matungamire Kuda
MC-GZ-532 Meijer Rutger
MJ-CD-63C Meijer Bente
BB-QD-325 Melkert Frank
MJ-GP-57X Mengelberg Reinhart
MM-HJ-28Z Meppelink Gijs
FV-XN-54A Mispelblom-Beijer Felix
MM-HJ-25W Moens Daan
NM-RK-654 Mohamed Nuur Abdur
LW-YN-83C Moltzen Erik
MJ-HC-99N Monchy Jonas de
FZ-WH-49J Moorthaemer Jordy
FS-MX-65M Mulder Dirk
FV-XB-70U Mulder Niels
MF-JB-50B Mulder Mika
MJ-YZ-597 Mulder Gijsje
MM-YJ-92X Mulder Mischa
MM-FJ-45O Muyden Thijmen van
GH-HP-99M Nawazandeh Ali
MM-GM-43L Ntawumenyumunsi Bram
FM-DS-768 Oehlers Leroy
LY-VM-03E Offermans Joshua
FJ-RL-09G Ours Daan van
MM-HJ-17V Paauwe Pepijn
FY-YF-78K Pellens Niekie
MM-DB-395 Peters Thomas
MF-QQ-73W Priester Juul
LW-YN-85E Prins Bas
FJ-PW-75A Rademaker David
MJ-HW-70G Raithel Naut
LW-PZ-482 Rappard Coen van
MM-WH-514 Ravesloot Buster
MH-BG-30C Reiseger Janna
FV-XB-69Q Renes Floris
GC-KF-088 Robertson William
LZ-QS-00R Roest Jamie van der
FV-TN-35B Roeten David
MC-HB-33J Rooy Bas de
MM-HJ-616 Rosman Finn
MK-RB-45C Rossum Tommy van
FV-TT-60L Ruitenbeek Mike
MF-CH-218 Ruitenbeek Nancy
MJ-HW-75B Ruiters Sepp
MJ-GV-39A Santbergen Emile
MM-HJ-546 Scheepe Thijs
MF-CG-910 Scherpenisse Gwendolijn
MN-WX-15B Scherpenzeel Yara
FJ-SM-81E Schijndel Tim van
CH-HK-455 Schleiffert Sander
MM-HJ-65A Schoemaker Rogier
GH-CX-355 Scholte Thomas
ML-MY-749 Schoonderwaldt Maurits
FS-QZ-46L Schouten Erik
FZ-YJ-374 Schouten Wietse
LZ-FL-71X Schuurbiers Sara
GF-GQ-85P Sehmehmedovic Kemal
LY-LX-30J Seifert Thomas
FZ-CK-603 Siewe Jimmy
FZ-CK-615 Siewe Dazzle
GK-JT-15R Sluiter Thijs
GL-CX-80Z Smeets Joris
NL-VJ-03I Soulfinan Harootyoon
NK-ZR-42M Soussi Ilias
MM-MJ-58A Spaans Diederik
MF-JB-648 Spaendonck Justus
MC-HB-63S Steenbakkers Floris
MN-DL-94B Steenoven Bas van de
FV-XN-71D Stroucken Niels
NM-MD-25G Suchok Bogdan
GL-FB-608 Taheri Masoud
NM-QR-82R Temme Jesse
MF-CH-20H Terpstra Valentijn
FJ-PW-83B Tideman Laurens
FS-QZ-26F Tideman Bas
NK-ZR-44O Toorn Julius van
LW-NG-773 Torsing Thessa
LY-NL-68E Tulleners Job
NK-ZR-43N Urban Darcy
FV-SW-126 Veldhuisen Niels
FZ-WH-51E Veldhuisen Ruben
FS-QZ-009 Verdam Bruno
MJ-JL-51S Verhoeff Belle
FZ-YJ-32X Vermeiren Vincent
MJ-JL-52T Vignaux Niels
ML-MW-72V Vogelzang Thomas
GG-LL-25S Vos Robin
MM-YJ-480 Vos Famke
NM-RK-635 Vos Douwe
MC-HB-91Z Vriens Mathijs
MB-GJ-84N Vries Joanna de
FW-YT-119 Vugt Martijn van
MJ-JL-42Q Vuijst Max de
MM-HV-22L Vuijst Berend de
NK-ZQ-69U Wageningen Mees M.J.H.
FZ-YN-311 Warmelink Youri
FR-GC-73Z Waterland Sander
MF-LN-64E Weerdt Tessel de
NM-QX-86R Weijers Laurens
MF-DV-56V Wessels Jasper
MC-HB-944 Westerink Cesar
BB-PY-50F Wieringen Roel
MJ-JL-80C Willemse Stijn
MF-GK-03E Wissink Freek
MC-CN-43D Woerkom Isabel van
FV-TJ-867 Woest Redmar
FZ-FR-96Y Wolvius Jakob
MJ-JL-824 Wylick Tom van
FZ-FR-982 Zaat Fabian
MH-JD-09N Zair Sharif
NL-BB-16I Zandt Bram van der
MN-KX-96K Zeguers Julian
FQ-DR-729 Zeijlemaker Menno
NN-BB-71J Zhang Kevin
NK-ZW-47I Zimmerman Philip
MB-GV-394 Zuydwijk Beau