Gemeente Bussum op bezoek bij BFC

Op zaterdag 28 mei 2011 hebben de wethouder Paul Barneveld (o.a. sport) en de Commissie Welzijn en Sport van de gemeente Bussum een werkbezoek aan ons sportcomplex aan de Meerweg gebracht. Tijdens het eerste deel van het bezoek hebben we van gedachten gewisseld over de afstemming van de beleidsprioriteiten van de gemeente en die van BFC. Belangrijke punten van de gemeente zijn: geen wachtlijsten, groei in meisjes- en damesvoetbal, aandacht voor de parkeerproblematiek door bevorderen dat onze leden per fiets naar het complex komen, aandacht voor sportiviteit, veiligheid en respect. Het was een geanimeerd en informatief gesprek. Tijdens het tweede deel heeft de commissie een wandeling over het complex gemaakt en met eigen ogen kunnen zien hoe het toernooi werkte, dat er door onze jeugd gefloten werd, dat de kleedkamers er schoon bijlagen en kunnen vaststellen waar aandachtspunten liggen op ons complex. Om half 12 is de commissie vertrokken naar Sportpark Zuid. Op 26 mei heeft de gemeenteraad namelijk ook besloten tot een stevige investering in de verbetering van het Sportpark Zuid. Wij hebben het werkbezoek als plezierig, constructief en geïnteresseerd ervaren.

Ton Flierman
Voorzitter BFC