BFC op weg naar rookvrij!

Wanneer is BFC rookvrij?
Ingaande het nieuwe seizoen, dus vanaf 1 augustus 2018, vragen wij onze senioren, coaches, trainers, ouders, medewerkers en bezoekers om bij wedstrijden, waar jeugd bij aanwezig is, niet meer te roken. Dat vragen wij ook tijdens trainingsmomenten en evenementen van onze jeugd. Iedereen is en blijft welkom op onze vereniging, ook rokers! Wij vragen echter de rokers op het BFC complex niet te roken. BFC rekent erop dat onze leden en ouders en ook onze gasten zich net als wij sterk willen maken voor een gezonde omgeving voor de jeugdspelers.

Waar en wanneer geldt Rookvrij?
Rookvrij geldt overal op het terrein van BFC. Wij zijn altijd rookvrij als er jeugd aanwezig is. Dit geldt in ieder geval op zaterdag tot 17.00 uur en doordeweeks tot 20.00 uur.

Geldt dit dus ook voor onze toeschouwers langs de velden?
Zeker, ook hier willen wij niet dat kinderen rokers zien en bovendien is juist langs de lijn meeroken niet plezierig.

Voor alle info zie het bericht van 24 augustus 2018.