7 januari 2018 – Feest der Herkenning op Sportpark Meerweg!

Komende zondag is het weer zover. De traditionele nieuwjaarsreceptie bij BFC wordt dan volgens vertrouwd recept extra luister bijgezet door de zogenaamde nieuwjaar wedstrijden van onze BFC Old Stars. Sinds 2011 organiseren wij deze wedstrijden voor BFC, maar zeker ook voor de Old Stars, die allen een rijk verleden hebben opgebouwd bij onze club, en onder het motto ‘Eens een BFC-er, altijd een BFC-er’ nog immer binding hebben of voelen voor onze mooie club. Zij gaan weer graag op onze uitnodiging in en kijken al lange tijd reikhalzend uit naar deze veredelde reünie.

Het grootste gedeelte van de selectie vierde in de vorige eeuw (voornamelijk van het midden jaren ‘80 tot eind jaren ’90) hun successen op Sportpark Meerweg.

 

De volgende spelers zullen op zondag 7 januari weer hun kunsten vertonen: Antoon Ebbelaar, Daniel van der Linden, Dennis Mulder, Frank Andriessen, Frank Spermon, Huib Krijnen, John de Hollander, Mattie Roest, Mathijs Willems, Michel Bijlsma, Patrick van Doorn (oud pitcher HCAW/Nederlands team en voormalig jeugdlid BFC), Peter Bartelings (69 jaar!), Peter Boonstra (33 jaar geleden voor het laatst in BFC 1 actief!), Raymond de Jonge, Rene van Soest, Richard Kristians, Rob van Leeuwen, Ronald Spermon, Ronald Visser, Wietse Steffen en Willem Vermanen.

 

Op de viptribune nemen de volgende (niet meer actieve) spelers plaats: Erik Pinkster, Harry Karsters, Izaäk de Bruin, Ron Kortlever en Ton van de Steenoven.

De coaching zal deze dag in handen liggen van Edwin de Bruin, Jan Penneweert, Joop van der Kruis, Lammert Mulder, Mark van Tol en ondergetekende.

We zijn er zeer trots op dat 2 iconen van onze club bij ons de aftrap om 14.30 uur zullen verrichten, nl.: 

Bart Hilhorst (72), oud doelman van BFC 1 tussen 1970-1975 alsook voormalig jeugdvoorzitter en bestuurslid van onze vereniging en Cees (Sampie) Spermon (81) die vanaf zijn 16e jaar 20 seizoenen achtereen (1951-1973) meer dan 500 wedstrijden voor het 1e team uitkwam en velen jaren daarna nog actief is geweest als jeugdtrainer en leider bij Bussums Fijnste Club.

Wij zouden het erg leuk vinden als de trouwe volgers van vroeger de oude kanonnen van weleer langs de lijn komen aanmoedigen!

Richard Spermon

organisatie