Hocras Tweede Divisie

Hocras_Label+Payoff_FC

Seizoen 2017 – 2018

Stand

Pl Team G P V T Saldo
1 Kasian 2 6 12 5 7
2 Paul 2 6 9 2 7
3 Ouwe Schoen 2 6 7 1 6
4 Naardermeervog 2 6 8 3 5
5 Boca Seniors 2 6 7 3 4
6 Vote Company 2 3 7 6 1
7 Uit Zuid 2 3 6 5  1
8 Atletico re-United 2 3 6 6 0
9 Das Logisch 2 3 5 5 0
10 The AA Team 2 3 4 5 -1
11 De Zaal Uit 2 3 2 6 -4
12 Raak 2 0 5 9 -4
13 Allen Weerbaar 2 0 1 5 -4
14 TweePuntNul 2 0 4 10 -6
15 Naarden All Stars 2  0 1 9 -8
16 TV United -1 2 -1 0 4 -4

 

Wedstrijdschema

Vrijdag 8 september, 20.30 uur

Kasian PVM TweePuntNul  7-3
Naarden All Stars Uit Zuid  1-4
Naardermeervog Vote Company  5-3
Allen Weerbaar Ouwe Schoen  0-1
Atletico re-United Paul  2-4
Boca Seniors Raak  4-3
Das Logisch The AA Team  2-4
De Zaal Uit TV United  1-0

 

Vrijdag 22 september, 19.15 uur

Paul Naarden All Stars  5-0
The AA Team Boca Seniors 0-3
TV United * Naardermeervolg  0-3
Raak Kasian PVM  2-5
Ouwe Schoen De Zaal Uit  6-1
Vote Company Allen Weerbaar  4-1
TweePuntNul Das Logisch 1-3
Uit Zuid Atletico re-United 2-4

 

Vrijdag 13 oktober, 20.00 uur

Kasian PVM Ouwe Schoen
Allen Weerbaar Paul
Naardermeervog The AA Team
Uit Zuid TV United
Atletico re-United Raak
Naarden All Stars Vote Company
Boca Seniors TweePuntNul
Das Logisch De Zaal Uit

 

Vrijdag 17 november, 20.00 uur

Raak Naarden All Stars
Paul Naardermeervog
De Zaal Uit Kasian PVM
The AA Team Atletico re-United
TweePuntNul Allen Weerbaar
Ouwe Schoen Das Logisch
Vote Company Uit Zuid
TV United Boca Seniors

 

Vrijdag 1 december, 20.30 uur

Kasian PVM Das Logisch
Atletico re-United TV United
Naarden All Stars The AA Team
Uit Zuid Paul
Vote Company Raak
Boca Seniors Ouwe Schoen
Allen Weerbaar De Zaal Uit
Naardermeervog TweePuntNul

 

 Vrijdag 15 december, 19.15 uur

Ouwe Schoen Naarden All Stars
The AA Team Kasian PVM
TV United Allen Weerbaar
Paul Vote Company
TweePuntNul Atletico re-United
Raak Uit Zuid
Das Logisch Boca Seniors
De Zaal Uit Naardermeervog

 

Vrijdag 19 januari, 20.00 uur

Paul TweePuntNul
Vote Company TV United
Uit Zuid The AA-Team
Atletico re-United Ouwe Schoen
Naarden All Stars De Zaal Uit
Boca Seniors Kasian PVM
Allen Weerbaar Raak
Naardermeervog Das Logisch

 

Vrijdag 9 februari, 20.00 uur

The AA Team Vote Company
TV United Naarden All Stars
Das Logisch Allen Weerbaar
Ouwe Schoen Naardermeervog
Kasian PVM Atletico re-United
TweePuntNul Uit Zuid
Raak Paul
De Zaal Uit Boca Seniors

 

Vrijdag 9 maart, 20.30 uur

Paul TV United
Raak The AA Team
Allen Weerbaar Boca Seniors
Atletico re-United De Zaal Uit
Vote Company TweePuntNul
Naarden All Stars Das Logisch
Uit Zuid Ouwe Schoen
Naardermeervog Kasian PVM

 

Vrijdag 23 maart, 19.15 uur

Kasian PVM Uit Zuid
The AA-Team  Allen Weerbaar
TV United Raak
De Zaal Uit Paul
Ouwe Schoen Vote Company
Boca Seniors Naardermeervog
TweePuntNul Naarden All Stars
Das Logisch Atletico re-United

 

Vrijdag 20 april, 20.00 uur

TV United The AA-Team
Uit Zuid De Zaal Uit
Allen Weerbaar Naardermeervog
Paul Ouwe Schoen
Atleticore-United Boca Seniors
Vote Company Das Logisch
NaardenAll Stars Kasian PVM
Raak TweePuntNul

 

Vrijdag 25 mei, 20.30 uur

The AA-team Paul
Kasian Allen Weerbaar
TweePuntNul TV United
Boca Seniors Naarden AllStars
Das Logisch Uit Zuid
Ouwe Schoen Raak
De Zaal Uit Vote Company
Naardermeervog Atleticore-United

 

Vrijdag 8 juni, 20.00 uur 

Raak De Zaal Uit
TV United Ouwe Schoen
TweePuntNul The AA-Team
Naarden AllStars Naardermeervog
Uit Zuid Boca Seniors
Paul Das Logisch
Atleticore-United Allen Weerbaar
Vote Company Kasian PVM

 

Vrijdag 22 juni, 20.00 uur 

Boca Seniors Paul
Ouwe Schoen The AA-Team
De Zaal Uit TweePuntNul
Naardermeervog Uit Zuid
Kasian PVM TV United
Allen Weerbaar NaardenAll Stars
Atleticore-United Vote Company
Das Logisch Raak

 

Vrijdag 6 juli, 19.15 uur 

The AA-Team De Zaal Uit
TV United Das Logisch
Uit Zuid Allen Weerbaar
Raak Naardermeervog
TweePuntNul Ouwe Schoen
Vote Company Boca Seniors
Naarden AllStars Atleticore-United
Paul Kasian PVM