Contactpersonen

NB voor de contactgevens van de trainers, zie het tabblad trainers

FunctieNaamE-mailadres
VerenigingsmanagerNanda Timmermanverenigingsmanager@bfc-bussum.nl
KantinemanagerNanda Timmerman a.i.verenigingsmanager@bfc-bussum.nl
Technisch managerIgor van Gelderentechnischmanager@bfc-bussum.nl
LedenadministratieElma van Leeuwenledenadministratie@bfc-bussum.nl
Financiële administratieMonique Bridiefinancieleadministratie@bfc-bussum.nl

Bestuur

FunctieNaamE-mailadres
Algemeen mailadresbestuur@bfc-bussum.nl
VoorzitterBernard Lindenhoviusbernard.lindenhovius@gmail.com
SecretarisJeroen Fokkerjeroen_fokker@hotmail.com
PenningmeesterMartijn Fransenmartijn_fransen@hotmail.com
SponsorzakenBas Cohenbfcsponsoring@gmail.com
VoetbalzakenRonald voor den Dagvoordendag@gmail.com
Algemene zakenAnneke Frenkannekefrenk@gmail.com

Communicatiecommissie

FunctieNaamE-mailadres
Voorzittervacant
WebmasterJohan Heerschopwebmaster@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatieHelga Timmertimme149@planet.nl
Redactie/communicatievacant
Redactie/communicatieYvette van Dijkjycvandijk@hotmail.com
Redactie/communicatieNatasja van den Bergnatasja2511@gmail.com
Technisch webbeheerNiels Proostnielsproost@hotmail.com
PRvacant

Sponsorcommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterBas Cohenbfcsponsoring@gmail.com
SecretarisAndre Peters
Commercieel medewerkerRonald Ruisendaal
Commercieel medewerkervacant
Coördinator Grote Club Actievacant
Medewerker sponsorcontractenvacant


Velden- en onderhoudscommissie

FunctieNaamE-mailadres
GroundsmanHarry Puykharrypuyk@live.nl
Bram
vacant
vacant
Coördinator schoonmaakGerard de Bruin
Rene de Bruin
vacant
vacant
Nico v.d. Kieft
Ashraf

Supportersvereniging

FunctieNaamE-mailadres / telefoonnummer
secretarisGerard de Bruin035-6933263
Dolf van Kulerkulervaa@xs4all.nl

Vertrouwenspersonen

FunctieNaamE-mailadres
Anneke Frenkbfcvertrouwenspersoon@gmail.com
Hugo Schoutenbfcvertrouwenspersoon@gmail.com

Commissie veiligheid en respect

FunctieNaamE-mailadres
VOGHenrike Jongmanvogbfcbussum@gmail.com
VOGPatrick van Damvogbfcbussum@gmail.com
VOGKitty van den Bergvogbfcbussum@gmail.com
EHBO coördinatorMarjolein van der Veenehbo.bfc@gmail.com
Veiligheids coördinatorAndre Petersandre.h.peters@gmail.com

Kledingcommissie

FunctieNaamE-mailadres
KledingbeheerSandra Ohlerkledingbeheer@bfc-bussum.nl
Vacant

Evenementencommissie

FunctieNaamE-mailadres
bfcevenementen@gmail.com
VoorzitterDico Kneveldico_knevel@hotmail.com
SecretarisSebastiaan Baassebastiaanbaas@hotmail.com
Ad van den Noordac.noord@live.nl
Jostein Ohmjostein.ohm@gmail.com
-- vacature --

Scheidsrechterscommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterDick Visservisserd@ziggo.nl
Ed Bose.p.bos@planet.nl
Harry de Gooijerharrydegooijer@kpnplanet.nl
Mark van Dongenbridie.dongen@casema.nl

Wedstrijdcoordinatoren

FunctieNaamE-mailadres
Voorzitter Carolien Eggink bfcstadionpupillen@gmail.com
SeniorenRik van de Wijkvdwijk@msn.com
Coördinator MO9-MO19 en vrouwenDick Broerbfc.meiden@gmail.com
JO19 - JO17Rik van de Wijkvdwijk@msn.com
JO15 - JO14Mark van Dongenbridie.dongen@casema.nl
JO13 - JO12Johan Heerschopbfcdpup@gmail.com
JO11 - JO10Fleur Timmere.pupillen.bfc@gmail.com
JO09 - JO08Marjo de Gooijermarjodegooijer@kpnplanet.nl
StadionkaboutersCarolien Eggink a.i.stadionkabouters.bfc.bussum@gmail.com
StadionpupillenCarolien Eggink bfcstadionpupillen@gmail.com
WolvenCarolien Eggink a.i.bfcwolven@gmail.com
7X7 vrijdagavondRichard Spermon7×7@bfc-bussum.nl
Indeling velden, kleedkamers en scheidsrechtersEd Bose.p.bos@planet.nl

Meisjes- en vrouwenvoetbalcommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterAnneke Frenkannekefrenk@gmail.com
WedstrijdsecretarisDick Broerbfc.meiden@gmail.com
SpelervolgsysteemMiloud el Bachirimelbachiri@ziggo.nl
BovenbouwBrian van Beusekombvbeusekom@hotmail.com
OnderbouwAndré Petersandre.h.peters@gmail.com

Toernooicommissie

FunctieNaamE-mailadres
Toernooien JO8-JO15 /coördinatorGaby Loverstoernooienbfc@live.nl
Jacqueline Jongsmamailto:jajongsma@xs4all.nl
Yvette Gorteryvetteleeuwerik@yahoo.com

Liesbeth Wijnschenk

liesbethwijnschenk@hotmail.com
Fleur Hendrikx

jafle@xs4all.nl
Mark Akkermanmarkakkerman@upcmail.nl

Kascommissie

FunctieNaamE-mailadres
voorzitterMelchert Leguijt
Ton Flierman
Dick Visser
plaats vervangend commissielidvacant

Technische commissie

FunctieNaamE-mailadres
Technisch managerIgor van Gelderentechnischmanager@bfc-bussum.nl
Hoofd Jeugdopleiding BovenbouwJustin Vosbfc.hjo@gmail.com
Hoofd Jeugdopleiding OnderbouwAwi Mohabierbfc.awi@gmail.com
Technisch Jeugd Coördinator JO19 | JO17Martin van Houtenvanhoutenmartin@hotmail.com
Technisch Jeugd Coördinator JO15 | JO14Martijn Kroontc-bfc@live.nl
Technisch Jeugd Coördinator JO13 | JO12Severijn van der Veentc-bfc@live.nl
Technisch Jeugd Coördinator selectie  JO11 | JO10 JO09 | JO08Oscar van der Veentc-bfc@live.nl
Technisch Jeugd Coördinator breedte  JO11 | JO10 JO09 | JO08Paul Moesharttc-bfc@live.nl
Technisch coördinator vrouwen- en meidenvoetbalDick Broerbfc.meiden@gmail.com
Hoofd keepersopleidingVacanttechnischmanager@bfc-bussum.nl
Coördinator scoutingcommissieOscar van der Veentc-bfc@live.nl

Horecateam

FunctieNaamE-mailadres
KantinemanagerNanda Timmerman a.i.verenigingsmanager@bfc-bussum.nl

Lustrumcommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterAstrid Schluter100jaar@bfc-bussum.nl
Rene Giel
Thomas Niehe
Berend Jonckers
Petra Ebbelaar