Contactpersonen

NB voor de contactgevens van de trainers, zie het tabblad trainers

FunctieNaamE-mailadres
Hoofd Voetbal opleidingen en Hoofd Jeugd Opleiding (bovenbouw)Swen Boschhjo@bfc-bussum.nl
VerenigingsmanagerNanda Timmermanverenigingsmanager@bfc-bussum.nl
LedenadministratieElma van Leeuwenledenadministratie@bfc-bussum.nl
Financiële administratieMonique Bridiefinancieleadministratie@bfc-bussum.nl
HorecamanagerJostein Ohmhoreca@bfc-bussum.nl
HorecamanagerDirk-Jan Tegelhoreca@bfc-bussum.nl

Bestuur

FunctieNaamE-mailadres
Algemeen mailadresbestuur@bfc-bussum.nl
VoorzitterBernard Lindenhoviusbernard.lindenhovius@gmail.com
Secretaris & accomodatiezakenAnnette Broerseajnijsen@hotmail.com
PenningmeesterMartijn Fransenmartijn_fransen@hotmail.com
SponsorzakenVacantbfcsponsoring@gmail.com
VoetbalzakenRonald voor den Dagvoordendag@gmail.com
Algemene zakenAnneke Frenkannekefrenk@gmail.com

Communicatiecommissie

FunctieNaamE-mailadres
Redactie/communicatieAnnemarie Cuveliercommunicatie@bfc-bussum.nl
WebmasterJohan Heerschopwebmaster@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatiePieter Kal communicatie@bfc-bussum.nl
Technisch webbeheerNiels Proostnielsproost@hotmail.com
Redactie/communicatiePieter Scholtenscommunicatie@bfc-bussum.nl
WebredactieVACANT
WebredactieVACANT
Implementatie VoetbalAssistVACANT
Social MediaVACANT

Sponsorcommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterPatrick van Dambfcsponsoring@gmail.com
TEAMMarco Bisschopbfcsponsoring@gmail.com
Wendie Oechiesbfcsponsoring@gmail.com
Frank Andriessen bfcsponsoring@gmail.com
vacant

Velden- en onderhoudscommissie

FunctieNaamE-mailadres
GroundsmanHarry Puykharrypuyk@live.nl
Bram
Gerard de Bruin
Rene de Bruin
Nico v.d. Kieft
Ashraf
VACANT
VACANT
VACANT
VACANT

Wedstrijdzaken

FunctieNaamEmailadres
Algemene wedstrijdzakenMarjo de Gooijer marjodegooijer@kpnplanet.nl
VeldheerJohan Heerschopbfcdpup@gmail.com
Veldheer Ed Bos e.p.bos@planet.nl
VeldmaterialenHarry Puyk harrypuyk@live.nl

Supportersvereniging

FunctieNaamE-mailadres / telefoonnummer
voorzitterThomas Niehethomas_niehe@hotmail.com
penningmeesterDolf van Kulerkulervaa@xs4all.nl
Jurriën Blaauw
Mike Ruitenbeek

Vertrouwenspersonen

FunctieNaamE-mail
VertrouwenspersoonJetty Schretlenbfcvertrouwenspersoon@gmail.com
VertrouwenspersoonFloor van de Poelbfcvertrouwenspersoon@gmail.com

Commissie veiligheid

FunctieNaamE-mailadres
VOGPatrick van Damvogbfcbussum@gmail.com
VOGKitty van den Bergvogbfcbussum@gmail.com
EHBO coördinatorvacantehbo.bfc@gmail.com
Veiligheids coördinatorAndre Petersandre.h.peters@gmail.com

Kledingcommissie

FunctieNaamE-mailadres
Assistentie in- en uitleveren begin/einde seizoenKatja van Zelstkledingbeheer@bfc-bussum.nl
Coördinator ruilenAnnemijn Smitkledingbeheer@bfc-bussum.nl
VACANT

Evenementencommissie

FunctieNaamE-mailadres
bfcevenementen@gmail.com
VoorzitterDico Kneveldico_knevel@hotmail.com
SecretarisSebastiaan Baassebastiaanbaas@hotmail.com
Ad van den Noordac.noord@live.nl
Jostein Ohmjostein.ohm@gmail.com

Nancy de Grootnancydegroot2324@ziggo.nl
Marc de Graafmarcdegraaf@upcmail.nl

Scheidsrechterscommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterDick Visservisserd@ziggo.nl
Ed Bose.p.bos@planet.nl
Harry de Gooijerharrydegooijer@kpnplanet.nl
Mark van Dongenbridie.dongen@casema.nl
Hans Steensmahans@steensma.org

Meisjes- en vrouwenvoetbalcommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterVACANT
WedstrijdsecretarisDick Broerbfc.meiden@gmail.com
SpelervolgsysteemMiloud el Bachirimelbachiri@ziggo.nl
BovenbouwVACANT
OnderbouwAndré Petersandre.h.peters@gmail.com

Toernooicommissie

FunctieNaamE-mailadres
VACANT
VACANT
VACANT
BFC Talent cupOscar van Veenbfctalentcup@outlook.com
Gooische Meisjes ToernooiPatrick van Dam
Mariska van der Zande
Rachel Kruijer
VACANT

Kascommissie

FunctieNaamE-mailadres
voorzitterMelchert Leguijt
Ton Flierman
Dick Visser
plaats vervangend commissielidvacant

Technische commissie

FunctieNaamE-mailadres
Hoofd Jeugdopleiding OnderbouwAwi Mohabierbfc.awi@gmail.com
Technisch Jeugd Coördinator JO19 | JO17
Technisch Jeugd Coördinator JO15 | JO14Martijn Kroontc-bfc@live.nl
Technisch Jeugd Coördinator JO13 | JO12Severijn van der Veentc-bfc@live.nl
Technisch Jeugd Coördinator selectie  JO11 | JO10 JO09 | JO08Oscar van Veentc-bfc@live.nl
Technisch Jeugd Coördinator breedte  JO11 | JO10 JO09 | JO08Paul Moesharttc-bfc@live.nl
Technisch coördinator vrouwen- en meidenvoetbalDick Broerbfc.meiden@gmail.com
Hoofd keepersopleidingVacanttechnischmanager@bfc-bussum.nl
Coördinator scoutingcommissieOscar van Veentc-bfc@live.nl

Horecateam

FunctieNaamE-mailadres
HorecamanagerJostein Ohm horeca@bfc-bussum.nl
HorecamanagerDirk-Jan Tegel horeca@bfc-bussum.nl

Lustrumcommissie

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterAstrid Schluter100jaar@bfc-bussum.nl
Thomas Niehe
Berend Jonckers
Petra Ebbelaar
Jacqueline Westerink
Jurrien Blaauw