Communicatiecommissie

De communicatiecommissie heeft als doel te zorgen voor duidelijke en relevante communicatie binnen de club en naar buiten toe.

De commissie doet dit door middel van onder meer de website, sociale media als Facebook en Twitter en de pers.

Voor berichten voor op de website of sociale media kun je altijd een bericht sturen naar het emailadres van de redactie: communicatie@bfc-bussum.nl 

Help mee en deel met anderen nieuws over jouw team

De communicatiecommissie moedigt iedereen aan om nieuws over jouw team te delen met andere BFC-leden en belangstellenden van buiten de club. Dat kun je doen via:

  • De website; Ben je trainer of coach en heb je nog geen inloggegevens ontvangen om zelf berichten en wedstrijdverslagen op de website te plaatsen? Stuur dan een email naar: webmaster@bfc-bussum.nl. Daarnaast worden ook spelers en ouders nadrukkelijk uitgenodigd om wedstrijdverslagen op de website te publiceren. Je kunt je bericht of wedstrijdverslag ook mailen naar communicatie@bfc-bussum.nl 
  • Facebook; plaats een bericht op de Facebookpagina van BFC
  • Twitter; stuur een tweet vanuit je eigen Twitter-account en vermeld het BFC-Twitter account @BFC_Bussum in je bericht

Samenstelling Communicatiecommissie

De communicatiecommissie bestaat uit de volgende personen:

FunctieNaamE-mailadres
Redactie/communicatieAnnemarie Cuveliercommunicatie@bfc-bussum.nl
WebmasterJohan Heerschopwebmaster@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatieHelga Timmercommunicatie@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatiePieter Kal communicatie@bfc-bussum.nl
Redactie/communicatieYvette van Dijkcommunicatie@bfc-bussum.nl
Technisch webbeheerNiels Proostnielsproost@hotmail.com
Redactie/communicatiePieter Scholtenscommunicatie@bfc-bussum.nl