Monthly Archives: juli 2011

Trainingen E1 en E2

Omdat de vakantie nog in volle gang is beginnen we maandag 15 augustus met een gecombineerde training voor spelers uit de E1 en E2. Op maandag en woensdag van 18.00-19.15 uur wordt er getraind. De trainingen zijn op 15 aug.… Lees verder →

Speelschema Kabouters

Zaterdag 17 september        Zaterdag 5 november 9.00  – 9.45 Ajax  – Vitesse Ajax  – Willem II 9.45  – 10.30 Willem II  – Feyenoord Vitesse  – Feyenoord 10.30  – 11.15 FC den Bosch  – Heracles FC den Bosch  – AZ… Lees verder →

Speelschema Stadion pupillen

Zaterdag 17 september   Zaterdag 12 november 9.00  – 9.45 AC Milan   Arsenal             Juventus   Manchester 9.45  – 10.30 Barcelona   Celtic   Arsenal   Celtic 10.30  – 11.15 Chelsea   Dortmund   Lazio Roma   Schalke… Lees verder →

Indelingen B-junioren

Aanmelden leiders bij e.p.bos@planet.nl   B-sel B-sel Naam Naam Akerboom, Allard Meuwissen Matthias Andriessen Maxim Mispelblom Felix Bijvoet, Stein Olthof Jeroen Blaauw Olivier Otten, Remus Brakel, van Hidde Paulussen Joep Brand Dominique Pellens Niekie Brügen Josia Posthuma Tjerk Eckhart, Bob… Lees verder →

Indelingen C-junioren

Aanmelden leiders bij  e.termeulen@ziggo.nl C-sel C-sel Naam Naam Abouazzaoui, Zahariu Knoop, Lars  Albers , Jesse Koning, Jasper de Brosschot, Felix  Kruijdenberg, Koen  Ebbelaar, Joeri  Lecq, Pim van der Eerenberg, Yannick  Lee, Charlie Gebbink, Marnix  Maarschalkerwaart, Gijs van Geest, Jelle van… Lees verder →

Kantine gesloten

De kantine zal gedurende de maanden juli en augustus gesloten zijn, met uitzondering van onderstaande data: week 31: zondag 7 augustus week 32 dinsdag 9 augustus en donderdag 11 augustus week 33: dinsdag 16 augustus, donderdag 18 augustus, zaterdag 20… Lees verder →

Indelingen E-pupillen

Voorlopige selectie E-pupillen 2011-2012 aanmelden leiders bij marjodegooijer@kpnplanet.nl E1 1 Tim Bruin, de 2 Gijs Dingemans 3 Daan Doorn, van 4 Coen Dudok de Wit 5 Roemer Fontein (k) 6 Thijs Haan, de 7 Niek Kessels 8 Bram Knoop 9 Rutger… Lees verder →

Indelingen F-pupillen

Voorlopige selectie F-pupillen 2011-2012 aanmelden leiders bij marjodegooijer@kpnplanet.nl F1 1 Sam Altena 2 Jan Beukers 3 Felipe Cartigny 4 Lukas Dupuits 5 Michiel Gebbink 6 Martijn Mostert (k) 7 Bram Middelburg 8 Fjodor Prent 9 Tijn Spaendock, van leider G. Cartigny… Lees verder →